Strona 1 z 1

Problem z oryginalną płytą

PostNapisane: piątek, 9 cze 2006, 15:54
przez Xardas
Witam, mam problem z oryginalną płytką. Otóż gdy chcę nagrać jakąś oryginalną płytkę (w tym przypadku na PS2) to pojawia się problem. Włączam nagrywanie, idzie 100% wszystko ładnie, pięknie i gdy chcę sprawdzić czy się nagrało, włączam Mój Komputer i patrze, że nie ma nic napisane przy napędzie, czyli tak jak by się nic nie nagrało, a było wszystko 100% bez rzadnych zastrzeżeń :/ W napędzie gdzie jest oryginalna płytka jest wszystko wyświetlone, a przy nagrywarce nie ma nic :/

Wie ktoś co moze być powodem ?