Problem z oryginalną płytą
Witam, mam problem z oryginalną płytką. Otóż gdy chcę nagrać jakąś oryginalną płytkę (w tym przypadku na PS2) to pojawia się problem. Włączam nagrywanie, idzie 100% wszystko ładnie, pięknie i gdy chcę sprawdzić czy się nagrało, włączam Mój Komputer i patrze, że nie ma nic napisane przy napędzie, czyli tak jak by się nic nie nagrało, a było wszystko 100% bez rzadnych zastrzeżeń
W napędzie gdzie jest oryginalna płytka jest wszystko wyświetlone, a przy nagrywarce nie ma nic
Wie ktoś co moze być powodem ?
W napędzie gdzie jest oryginalna płytka jest wszystko wyświetlone, a przy nagrywarce nie ma nic
Wie ktoś co moze być powodem ?