Strona 1 z 1

PostNapisane: sobota, 10 cze 2006, 18:06
przez RUDA
Wilku napisał(a):Większośc osob po wczorajszym meczu sie podobnie zachowywała :mg:


Dokładnie, a niektorzy to mieli
nawet jeszcze grubiej niz ten brechowy piesio :D

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 08:46
przez Flo
Achaja napisał(a):Coraz bardziej jestem przekonana, że Ci którzy zdecydowali się na oglądanie mundialu tak będą się zachowywać za miesiąc – biedacy [smilie=console.gif]


nie boj nic, damy sobie rade :P

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 11:46
przez ewe
czym grozi ? nerwicą i wpadnięciem w nałóg alkoholowy .

PostNapisane: niedziela, 11 cze 2006, 12:19
przez FiDo
czym grozi podawanie linkow w nie tym dziale co trzeba?:P

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 15:25
przez Arkadiusz K
Niezłe to. Naprawde dobre :D

PostNapisane: poniedziałek, 12 cze 2006, 17:26
przez Eonica
:lol: Ten pies jest dobry :lol:

PostNapisane: środa, 14 cze 2006, 09:03
przez ewe
Ja po obejrzeniu kilku meczów jednym ciągiem muszę oczy wyprowadzić na spacer