Wilku napisał(a):Większośc osob po wczorajszym meczu sie podobnie zachowywała
Dokładnie, a niektorzy to mieli
nawet jeszcze grubiej niz ten brechowy piesio

porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Wilku napisał(a):Większośc osob po wczorajszym meczu sie podobnie zachowywała

Achaja napisał(a):Coraz bardziej jestem przekonana, że Ci którzy zdecydowali się na oglądanie mundialu tak będą się zachowywać za miesiąc – biedacy


Ten pies jest dobry 