Mundial 2006
Chciałabym, żebyście w tym topiku podzielili się, jak zamierzacie spędzić ten czas. W knajpie przed szklanym ekranem z browarkiem wymachując szalikiem
, w domu z paczką znajomych
, a może ktoś się wybiera na MŚ do Niemiec?? 
, w domu z paczką znajomych
, a może ktoś się wybiera na MŚ do Niemiec?? 




!