Strona 1 z 4

5 słów o sobie

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 17:17
przez kołysanka
więc jak w temacie - proponuję 5 słów, które nas opisują - mogą być cechy, miłostki, hobby, miejsca, ludzie Wam bliscy - słowem - wszystko co Wam się z Wami kojarzy i najlepiej ilustruje :)

To zaczynam:

(kolejność dowolna)

- muzyka
- rower
- gry logiczne
- fiddlersgreen :)
- kino

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 17:25
przez Flo
turystyka
WC
humor
Tweety
muzyka

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 18:12
przez grax
informatyka
akrobatyka
breakdance
muzyka
humor

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:00
przez McCool
muzyka
zabawa
rozmowa
towarzystwo
polityka

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:15
przez Mafi
*maruda i leń...
*dziwnie działam na niektórych ludzi :D
*uwielbiam słodycze [smilie=icecream.gif]
*różowa pantera? ( :lol: )
*chciałabym się [smilie=love.gif]

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:18
przez Dreams
Mafi napisał(a):*maruda i leń...
*dziwnie działam na niektórych ludzi :D
*uwielbiam słodycze [smilie=icecream.gif]
*różowa pantera? ( :lol: )
*chciałabym się [smilie=love.gif]


A ja myślałam, że Ty już :serce:

:girl:

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:23
przez CeDaR
*Dobra muza
*Sex ^_^
*Zagadki logiczne
*rower
*przebywanie w dobrym towarzystwie

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:33
przez FiDo
multimedia
morze
lenistwo
egoizm
czapka z daszkiem

kolejnosc przypadkowa

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 20:03
przez Martius
-wariat
-v6 :oops:
-nonkonformista
-multimedialny
-silownia

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 20:28
przez kołysanka
skorp!on napisał(a):- muzyka klubowa starannie wybrana wśród miliona shitów
- Gry logiczne (kolysanka: masz u mnie plusa za to :) ) i rpg
- Ibiza
- Świety spokoj w własnym domu
- hmmm dopiszę pózniej


gwoli wyjaśnienia - pewnie zminusuję :), ale te gry logiczne to bardzo wybiórczo...
powiedzmy, że lubię, cenię te z tradycjami (kilka tysięcy lat wystarczy w zupełności) :wink:
więc mamy: GO i backgammon w różnych odmianach oraz mahjongg (tylko nie ten w zeuropenizowanej wersji solo, ale oryginalny - dla 4 osób!!!) - rzadkość absolutna niestety...

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 20:31
przez Flo
5 slow a nie 5 zdan ludzie :)

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 21:02
przez kamila
- muzyka
- pogoda ducha
- zabawa
- teatr
- inność.

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 21:05
przez Agunia
Kajtek
wariatka
muzyka
2w1
dziecko