Strona 1 z 1

problem z trainz 1.5

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 09:48
przez lukaszkg
mam problem z grą trainz 1.5 . ostatnio pobrałem do niej wagon (wagon był do wersji 1.5) i jak go zainstalowałem to jak włańczam grę to pisze : (tekst na obrazku ) co trzeba zrobić aby ten wagon działał.

zrzut ekranu: http://lukaszkg.ovh.org/trainz.PNG

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 09:52
przez Flo
nie ten dzial

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 13:06
przez lukaszkg
to niby jak mam napisać w dziale gry jak wywala mi taki komunikat:
Tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą pisać nowe tematy na tym forum.
:?

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 13:10
przez FiDo
temat przyklejony w hydeparku. JAK BYK

Obrazek

PostNapisane: niedziela, 4 cze 2006, 19:24
przez CeDaR
zaprwne nie masz orginalnej gry i dlatego wystepuje tem problem ...

PostNapisane: poniedziałek, 5 cze 2006, 14:58
przez lukaszkg
gra jest orginalna :?

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 23:14
przez Sędzia Czesław
Też teraz się trainzem bawię. Najpierw muszę znaleźc patcha przerabiającego na 1.5 :)

PostNapisane: środa, 7 cze 2006, 17:26
przez lukaszkg
podpowiem że ten wagon który sciągnełem był sciągnięty z http://www.trainz.webd.pl/new/index.php

PostNapisane: środa, 7 cze 2006, 17:42
przez lukaszkg
już wiem o co chodzi brakuje do tego KUID. czy wie ktoś z kąd moge je sciągnąć?