Ciuchcia?

Napisane:
sobota, 3 cze 2006, 23:41
przez Joey
Jeśli było to sorry..
heh PKP oszczędza na prądzie ze parowozy jeżdzą?????? dzisisiaj trafiłem na dworzec i co widzę? "Piękna Helena" aaaa dymuuuuu naaarobilaaaaaaaaaaaaaaa

ma ktos fotki bo fotografow nie brakowalo ..[/center]

Napisane:
niedziela, 4 cze 2006, 11:14
przez BLAaa
Może jakaś okolicznościowa? A wiecie, że część tych parowozów utrzymuje się "na chodzie", bo na wypadek "W" są niezawodne, jeżeli chodzi o zdobycie paliwa?

Napisane:
niedziela, 11 cze 2006, 18:45
przez McCool
W Berlinie takie lokomotywy to w muzeum stoją

wielkie to, metalowe i niewygodne. nie polecam!


Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 08:01
przez ewe
BLAaa napisał(a):Może jakaś okolicznościowa? A wiecie, że część tych parowozów utrzymuje się "na chodzie", bo na wypadek "W" są niezawodne, jeżeli chodzi o zdobycie paliwa?
Ponoc z Poznania do Kołobrzegu taka lokomotywa zeżre 5 ton węgla i kilka tysiecy litrów wody

Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 15:22
przez Arkadiusz K
Parowozy mają jedną zaletę jak już wymienił wcześniej Blaa.

Napisane:
poniedziałek, 12 cze 2006, 17:31
przez barmaid
Pamiętam stary wiadukt na ul. Okopowej i lokomotywy, które robiły duzo hałasu i dymu...ale to bylo lata temu.Miłe wspomnienie z dzieciństwa...
