Strona 1 z 1

Kto z was jeździ BBM

PostNapisane: piątek, 2 cze 2006, 22:51
przez PIOTRGAN
Mam małe pytanko ??

Czy ktoś z was ma Może w stajni :P

Bravo Bravę lub Maree ??

Re: Kto z was jeździ BBM

PostNapisane: wtorek, 6 cze 2006, 19:06
przez Koala
PIOTRGAN napisał(a):Mam małe pytanko ??

Czy ktoś z was ma Może w stajni :P

Bravo Bravę lub Maree ??


fiaty bleeeh

Re: Kto z was jeździ BBM

PostNapisane: czwartek, 8 cze 2006, 08:57
przez PIOTRGAN
Koala napisał(a):
PIOTRGAN napisał(a):Mam małe pytanko ??

Czy ktoś z was ma Może w stajni :P

Bravo Bravę lub Maree ??


fiaty bleeeh


Każdy ma swoją teorię :)

Może i bleeeh ale swoje :)

Szkoda tylko że tyle nas jeździ po mieście i nikogo tu nie spotykam :(