Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 18:15
przez barmaid
Obiecuję dac Ci namiar na fajny zespol, moja siostra go wybrała z wielu... a ona wybredna jest :) Ale nie dziś...w czwartek ok?

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 21:53
przez Peny
Marta ta kapela co grala u cwancyka jest naprawde OK :twisted:

PostNapisane: piątek, 2 cze 2006, 13:09
przez kejti
Polecam Ci Krzysztofa Grabowskiego, naprawdę rewelacja! :) :) :) Telefon kontaktowy mogę Ci przez priv podać. Pozdrawiam:))

PostNapisane: piątek, 2 cze 2006, 13:32
przez Didi
No wlansie o Krzysku wspominalem ale nie wiem gdzie go teraz zastac a gra rewelacyjnie :)

PostNapisane: piątek, 2 cze 2006, 13:35
przez j0shu4
gra w mesku
z tego co wiem raczej moze nie miec wolnych termiow na wrzesien

PostNapisane: piątek, 2 cze 2006, 14:32
przez Didi
Slonko z widzenia go znasz bo swego czasu w gromku uczyl muzyki :)

PostNapisane: piątek, 2 cze 2006, 14:53
przez kejti
W tej chwili chyba uczy w gimnazjum w Podczelu.