Strona 1 z 3

Dlaczego Pochanke macha głową?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:21
przez Demurrer
No właśnie dlaczego? 8) Grghrrr

Re: Dlaczego Pochanke macha głową?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:24
przez Flo
Demurrer napisał(a):No właśnie dlaczego? 8) Grghrrr


moze taki tik?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:28
przez Demurrer
Może ich tak ćwiczą?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:29
przez FiDo
Obrazek

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:30
przez Demurrer
FiDo :prosze: :spoko:

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:30
przez j0shu4
a tik Krzysztofa Piesiewicza ci nie przeszkadza ?
a specyficzny sposob chodzenia Przemyslawa Edgara Gosiewskiego tez nie?
a sposob mowienia prezydenta moze ?
nastepne beda muminki
sorry Demurrer ale szukasz dziury w calym teraz - moim zdaniem przeginasz

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:31
przez Demurrer
j0shu4 napisał(a):a tik Krzysztofa Piesiewicza ci nie przeszkadza ?
a specyficzny sposob chodzenia Przemyslawa Edgara Gosiewskiego tez nie?
a sposob mowienia prezydenta moze ?
nastepne beda muminki
sorry Demurrer ale szukasz dziury w calym teraz - moim zdaniem przeginasz


A moim zdaniem nie czujesz jaja w pytaniu. Coś się tak nabuzował?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:34
przez Demurrer
Ponadto imho to nie jest żaden tik, tylko wyćwiczony gest, skóry cała ekipa TVN24 ma wpajany, a u Pochanke to jest po prostu zbyt nachalne i dlatego zabawne.

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:34
przez Flo
a moim zdaniem Wasze przepychanki w kazdym temacie sa nudne.

Oczywiscie mozecie to samo powiedziec o mnie, ale ja teraz mowie o Was

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:35
przez ewe
Ale wszystkich przebija posłanka SLD swoim cienkim /wysokim/ głosikiem . Strasznie irytujący głos,nie wiem jak moga jej słuchać na wykładach ,choć widownia full

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:36
przez Flo
ewe napisał(a):Ale wszystkich przebija posłanka SLD swoim cienkim /wysokim/ głosikiem . Strasznie irytujący głos,nie wiem jak moga jej słuchać na wykładach ,choć widownia full


Senyszyn :D

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:37
przez Demurrer
Flo napisał(a):a moim zdaniem Wasze przepychanki w kazdym temacie sa nudne.




Dokładnie. Założyłem luźny, apolityczny, ideologicznie indyferentny temat. Fido wyczuł klimat. O to mi właśnie chodziło. Nie wiem czemu j0shu4 na mnie skoczył. Polowanko?

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:38
przez j0shu4
na czarownice
tak z pewnoscia :)

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:42
przez Demurrer
j0shu4 napisał(a):na czarownice
tak z pewnoscia :)



:shuriken:

Dobra, spadam kiwająco walczyć z wekslami. [smilie=bounce.gif]

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 19:45
przez Uri
a kto to, k****, jest Pochanke?