Strona 1 z 3
Dlaczego Pochanke macha głową?

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:21
przez Demurrer
No właśnie dlaczego?

Grghrrr
Re: Dlaczego Pochanke macha głową?

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:24
przez Flo
Demurrer napisał(a):No właśnie dlaczego?

Grghrrr
moze taki tik?

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:28
przez Demurrer
Może ich tak ćwiczą?

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:29
przez FiDo

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:30
przez Demurrer
FiDo


Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:30
przez j0shu4
a tik Krzysztofa Piesiewicza ci nie przeszkadza ?
a specyficzny sposob chodzenia Przemyslawa Edgara Gosiewskiego tez nie?
a sposob mowienia prezydenta moze ?
nastepne beda muminki
sorry Demurrer ale szukasz dziury w calym teraz - moim zdaniem przeginasz

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:31
przez Demurrer
j0shu4 napisał(a):a tik Krzysztofa Piesiewicza ci nie przeszkadza ?
a specyficzny sposob chodzenia Przemyslawa Edgara Gosiewskiego tez nie?
a sposob mowienia prezydenta moze ?
nastepne beda muminki
sorry Demurrer ale szukasz dziury w calym teraz - moim zdaniem przeginasz
A moim zdaniem nie czujesz jaja w pytaniu. Coś się tak nabuzował?

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:34
przez Demurrer
Ponadto imho to nie jest żaden tik, tylko wyćwiczony gest, skóry cała ekipa TVN24 ma wpajany, a u Pochanke to jest po prostu zbyt nachalne i dlatego zabawne.

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:34
przez Flo
a moim zdaniem Wasze przepychanki w kazdym temacie sa nudne.
Oczywiscie mozecie to samo powiedziec o mnie, ale ja teraz mowie o Was

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:35
przez ewe
Ale wszystkich przebija posłanka SLD swoim cienkim /wysokim/ głosikiem . Strasznie irytujący głos,nie wiem jak moga jej słuchać na wykładach ,choć widownia full

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:36
przez Flo
ewe napisał(a):Ale wszystkich przebija posłanka SLD swoim cienkim /wysokim/ głosikiem . Strasznie irytujący głos,nie wiem jak moga jej słuchać na wykładach ,choć widownia full
Senyszyn


Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:37
przez Demurrer
Flo napisał(a):a moim zdaniem Wasze przepychanki w kazdym temacie sa nudne.
Dokładnie. Założyłem luźny, apolityczny, ideologicznie indyferentny temat. Fido wyczuł klimat. O to mi właśnie chodziło. Nie wiem czemu j0shu4 na mnie skoczył. Polowanko?

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:38
przez j0shu4
na czarownice
tak z pewnoscia


Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:42
przez Demurrer
j0shu4 napisał(a):na czarownice
tak z pewnoscia

Dobra, spadam kiwająco walczyć z wekslami.
![bounce [smilie=bounce.gif]](./images/smilies/bounce.gif)

Napisane:
poniedziałek, 29 maja 2006, 19:45
przez Uri
a kto to, k****, jest Pochanke?