Strona 1 z 1

Pomocy

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 12:57
przez Marek_B
Gdzie w K-g sa najtansze czesci do autekorietuje sie ktos??

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 12:59
przez Didi
Dobry i tani sklep to Fota na Zygmuntowskiej tuz przy karczmie mysliwskiej najlepiej zajechac od strony solnej

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:16
przez PIOTRGAN
jakie autko ??

polecam dobre w necie ;)

w K-gu każdy jest dobry.

no chyba że ... kilka by się znalazło :) :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 16:44
przez Didi
no i na Wolnosci...

PostNapisane: poniedziałek, 29 maja 2006, 16:52
przez Flo
najpierw pomyslaem ze ktos wzywa pomocy

potem myslalem co to za slowo "autekorietuje"

gdy juz doszedlem to polecam tate Slonka :D

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 09:25
przez Marek_B
DeeJay napisał(a):Dobry i tani sklep to Fota na Zygmuntowskiej tuz przy karczmie mysliwskiej najlepiej zajechac od strony solnej

tam kupywalem tarcze hamulcowe sklep ok ale z tej ekipy nikt sie nie zna na tym co sprzedaja ostatnio sie pozmieniali tylko 1 dziewczyna zostala

PostNapisane: wtorek, 30 maja 2006, 14:20
przez Marek_B
slonkokg napisał(a):
Marek_B napisał(a):
DeeJay napisał(a):Dobry i tani sklep to Fota na Zygmuntowskiej tuz przy karczmie mysliwskiej najlepiej zajechac od strony solnej

tam kupywalem tarcze hamulcowe sklep ok ale z tej ekipy nikt sie nie zna na tym co sprzedaja ostatnio sie pozmieniali tylko 1 dziewczyna zostala


Dlatego jedz do mojego Taty :D :twisted: :twisted: Albo do panów obok ;)

narazie mam wszystko ok pisalem aby sie zorientowac czy wogle sa ceny porownywalne w k-g jesli chodzi o czesci.
Ale ok sprawdze toz i twojego tate

PostNapisane: środa, 31 maja 2006, 08:51
przez Peny
DeeJay napisał(a):no i na Wolnosci...


tutaj sa najtansze