Strona 1 z 2

Wczoraj nie było ciepłej wody!

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 13:53
przez Jeden_Facet
Wczoraj od rana nie było ciepłej wody w kranach. Ciekaw jestem, czy tylko w śródmieściu, czy gdzieś jeszcze?

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 14:01
przez Didi
na wyspie solnej tez nie bylo

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 15:44
przez McCool
wojska polskiego i budowlana również meldują brak ciepłej wody dnia wczorajszego... rury podobno ciepłownia wymieniała czy jakiś tam inny czort

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 16:02
przez BLAaa
Na Ogrodach też nie było!!

Ale to, że nie bylo, to jeszcze pikuś. To, że nikt nie raczył ludzi poinformować, o zaprzestaniu dostawy, to już kwalifikuje sie na kopa w 4 litery. Najbardziej wpienieni musieli byc ci, którzy wybrali się na balety i wracali w nocy spoceni, a tu lipa.

A czy ktoś już wie, co się stało?

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 16:04
przez j0shu4
BlAaa informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 16:06
przez BLAaa
j0shu4 napisał(a):BlAaa informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


To sorry, umkneło mi to.

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 16:09
przez j0shu4
to byla bodajze "wymiana armatury zaporowej w układzie technologicznym centralnej ciepłowni i sieci magistralnej " cokolwiek by to znaczyło :)

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 16:19
przez Didi
jakby na forum napisali to wiecej ludzi by wiedzialo ;p

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:39
przez Flo
i tak wzialem shower w lodowatej wodzie, troche mnie wytrzeslo, wytelepalo ale dalem rade :twisted:

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:43
przez Flo
bla bla bla nie tu - pomylilem tematy :D

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:46
przez Colberg
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:47
przez Flo
Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


zgadzam sie

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:50
przez Mafi
[center]***[/center]U mnie też nie było ciepłej wody, ale karteczka na klatce była wywieszona... szkoda tylko, że nie przeczytałam... ;p

Myłam głowę i ciałko w lodowateeej wodzie ;p

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:53
przez Demurrer
Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 19:54
przez Flo
Demurrer napisał(a):
Colberg napisał(a):
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni


Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała... :x


A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?


a moze ktos ze spoldzielni ma przyjsc osobiscie, zapukac do drzwi i powiedziec ze nie ma cieplej wody?

Masz obowiazek mu otworzyc? :lol: