Strona 1 z 2
Wczoraj nie było ciepłej wody!

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 13:53
przez Jeden_Facet
Wczoraj od rana nie było ciepłej wody w kranach. Ciekaw jestem, czy tylko w śródmieściu, czy gdzieś jeszcze?

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 14:01
przez Didi
na wyspie solnej tez nie bylo

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 15:44
przez McCool
wojska polskiego i budowlana również meldują brak ciepłej wody dnia wczorajszego... rury podobno ciepłownia wymieniała czy jakiś tam inny czort

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 16:02
przez BLAaa
Na Ogrodach też nie było!!
Ale to, że nie bylo, to jeszcze pikuś. To, że nikt nie raczył ludzi poinformować, o zaprzestaniu dostawy, to już kwalifikuje sie na kopa w 4 litery. Najbardziej wpienieni musieli byc ci, którzy wybrali się na balety i wracali w nocy spoceni, a tu lipa.
A czy ktoś już wie, co się stało?

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 16:04
przez j0shu4
BlAaa informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 16:06
przez BLAaa
j0shu4 napisał(a):BlAaa informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
To sorry, umkneło mi to.

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 16:09
przez j0shu4
to byla bodajze "wymiana armatury zaporowej w układzie technologicznym centralnej ciepłowni i sieci magistralnej " cokolwiek by to znaczyło


Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 16:19
przez Didi
jakby na forum napisali to wiecej ludzi by wiedzialo


Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:39
przez Flo
i tak wzialem shower w lodowatej wodzie, troche mnie wytrzeslo, wytelepalo ale dalem rade


Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:43
przez Flo
bla bla bla nie tu - pomylilem tematy


Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:46
przez Colberg
j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała...


Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:47
przez Flo
Colberg napisał(a):j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała...

zgadzam sie

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:50
przez Mafi
[center]
***[/center]U mnie też nie było ciepłej wody, ale karteczka na klatce była wywieszona... szkoda tylko, że nie przeczytałam...
Myłam głowę i ciałko w lodowateeej wodzie


Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:53
przez Demurrer
Colberg napisał(a):j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała...

A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?

Napisane:
niedziela, 28 maja 2006, 19:54
przez Flo
Demurrer napisał(a):Colberg napisał(a):j0shu4 napisał(a):informacja ukazala sie w telewizji i radio
emitowana byla przez 3 dni
Wybacz. Jest obowiązek oglądania lub słuchania lokalnych mediów? Jeszcze do tamtego roku KSM wywieszała stosowną informację na klatce schodowej. Teraz to olała...

A jest obowiązek czytania wywieszonych kartek na klatce schodowej?
a moze ktos ze spoldzielni ma przyjsc osobiscie, zapukac do drzwi i powiedziec ze nie ma cieplej wody?
Masz obowiazek mu otworzyc?
