:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Szybkie pytanie, szybka odpowiedź:)
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14469
Strona
1
z
1
Szybkie pytanie, szybka odpowiedź:)
Napisane:
piątek, 26 maja 2006, 23:42
przez
Meeta
Jakos na necie znaleźć nie moge, może po prostu źle szukam, ale wie może ktoś od jakiej sumy zarobkow nalezy placic podatek 40%?
Napisane:
sobota, 27 maja 2006, 00:45
przez
BLAaa
Spoko, to duza kwota.
Jak ktoś ma fajną robotę, to musi pilnować 30 %.
Napisane:
sobota, 27 maja 2006, 07:37
przez
j0shu4
http://www.mf.gov.pl/
Ministerstwo Finansów
proste nie ?
Napisane:
sobota, 27 maja 2006, 08:28
przez
Mario
Od podstawy wynoszącej 74.048 zł i więcej płacisz podatek w kwocie 17.611,68 zł + 40% nadwyżki ponad 74.048 zł