Strona 1 z 1

Szybkie pytanie, szybka odpowiedź:)

PostNapisane: piątek, 26 maja 2006, 23:42
przez Meeta
Jakos na necie znaleźć nie moge, może po prostu źle szukam, ale wie może ktoś od jakiej sumy zarobkow nalezy placic podatek 40%? :)

PostNapisane: sobota, 27 maja 2006, 00:45
przez BLAaa
Spoko, to duza kwota.

Jak ktoś ma fajną robotę, to musi pilnować 30 %.

PostNapisane: sobota, 27 maja 2006, 07:37
przez j0shu4
http://www.mf.gov.pl/
Ministerstwo Finansów
proste nie ?

PostNapisane: sobota, 27 maja 2006, 08:28
przez Mario
Od podstawy wynoszącej 74.048 zł i więcej płacisz podatek w kwocie 17.611,68 zł + 40% nadwyżki ponad 74.048 zł