Strona 1 z 1

Skrzynka na listy... pomocy!

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 15:34
przez Peny
Sprawa jest prosta. W skrzynce na listy czeka na mnie pilna korespondencja. Jednak nie moge jej wyciagnac, poniewaz klucz do skrzynki zabral współlokator.
Moje pytanie brzmi: jak sie do niej dostac?
W gre nie wchodzi spotkanie listonosza, bo chodzi o takich porach, kiedy mnie nie ma ... co robic?
Istnieje moze jakis kluczyk uniwersalny do otwierania skrzynek na listy, ktory moge jakos szybko zdobyc? Czy musze czekac do poniedzialku az współlokator wroci..?
naprawde potrzebuje ten list.. :help:

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 15:39
przez Mafi
iść do spółdzielni? No chyba oni mają zapasowy?

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 15:44
przez Vin
na poczcie dostaniesz kluczyk, chyba 3 zł kosztuje

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 16:12
przez Martius
:P wieczorem jak nikogo nie bedzie no wiesz ...

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 16:57
przez Koala
srubokret albo gruby nóż i co... chwila strachu i jest :) :twisted:

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 17:08
przez Didi
zdecydowanie srubokret :) albo popros wspollokatora o to by ci kluczyk poczta wyslal ;)

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 19:00
przez FiDo
zaloz jej nelsona, pusc i poczekaj az wezmie gleboki oddech

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 19:01
przez Flo
Vin napisał(a):na poczcie dostaniesz kluczyk, chyba 3 zł kosztuje


buehehhehehe

kluczyk do kluczyka nie podobny

Jak sie zgubi klucz to wymieniaja caly mechanizm (czyt. klapke czy cholera wie jak to nazwac) a nie daja samego kluczyka

pozostaje podwazyc jednym wkretakiem od dolu a drugim wysuwac

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 19:06
przez Agunia
Flo napisał(a):Jak sie zgubi klucz to wymieniaja caly mechanizm (czyt. klapke czy cholera wie jak to nazwac) a nie daja samego kluczyka


bez sensu... mój tatusiek takie skrzynki otwiera w 30sekund i nie wymienia całego mechanizmu tylko wymontowuje zamek i do niego robi nowy kluczyk :P koszt: za robociznę i klucz jakieś 15/20zł

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 19:07
przez Vin
Flo napisał(a):
Vin napisał(a):na poczcie dostaniesz kluczyk, chyba 3 zł kosztuje


buehehhehehe

kluczyk do kluczyka nie podobny

Jak sie zgubi klucz to wymieniaja caly mechanizm (czyt. klapke czy cholera wie jak to nazwac) a nie daja samego kluczyka

pozostaje podwazyc jednym wkretakiem od dolu a drugim wysuwac


no nie wiem
jak mój wcięło to dostałam na poczcie nowy
nie wnikałam co i jak
i tak nic ważnego w skrzynce nie ma

PostNapisane: czwartek, 25 maja 2006, 19:31
przez Didi
nowy zamek z kluczykiem na poczcie kosztuje 2,5zl ...

PostNapisane: niedziela, 28 maja 2006, 13:15
przez Jeden_Facet
Ja też ostatnio posiałem gdzię swoje klucze z kluczykiem do skrzynki pocztowej. Wybieram się na pocztę po nowy!