Poszukiwany informatyk
Na pół etatu (4 h dziennie- rano bądź popołudniu, myślę, że można się dogadać)
może jakiś student chce dorobić...
Szczegóły only na pw, ew. gg
----
jak komus cos przypadkiem z tego wyjdzie to ja kce czekolade
może jakiś student chce dorobić...
Szczegóły only na pw, ew. gg
----
jak komus cos przypadkiem z tego wyjdzie to ja kce czekolade

