Strona 1 z 1

Poszukiwany informatyk

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 09:26
przez Mafi
Na pół etatu (4 h dziennie- rano bądź popołudniu, myślę, że można się dogadać)

może jakiś student chce dorobić...

Szczegóły only na pw, ew. gg

----
jak komus cos przypadkiem z tego wyjdzie to ja kce czekolade :P

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 13:11
przez Meeta
i np info odnosnie obowiazkow, bo moze byc informatyk od instalowania windowsow, sieci lub od tego i tego i jeszcze czegos innego :D