praca!
Praca na dwa miesiące wakacji, lipiec i sierpień, w charakterze kelnerki na stołówce ośrodka Venus w Mrzeżynie oraz pracownik do pomocy w kuchni. Wymagania: uczennica z aktualną książeczką z sanepidu. Więcej informacj na PW.

Flo napisał(a):fajny osrodek, bardzo rozlegly.
No i Agunia tam pracuje
