Strona 1 z 1

praca!

PostNapisane: piątek, 19 maja 2006, 08:33
przez Agunia
Praca na dwa miesiące wakacji, lipiec i sierpień, w charakterze kelnerki na stołówce ośrodka Venus w Mrzeżynie oraz pracownik do pomocy w kuchni. Wymagania: uczennica z aktualną książeczką z sanepidu. Więcej informacj na PW.

PostNapisane: sobota, 20 maja 2006, 19:26
przez Flo
fajny osrodek, bardzo rozlegly.

No i Agunia tam pracuje :twisted:

PostNapisane: niedziela, 21 maja 2006, 05:02
przez Agunia
Flo napisał(a):fajny osrodek, bardzo rozlegly.

No i Agunia tam pracuje :twisted:

spadaj :P
;)