:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
poczty
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14375
Strona
1
z
1
poczty
Napisane:
środa, 17 maja 2006, 21:41
przez
bezAMBICJI
Mam pytanko czy ktoś się orientuje od której godziny są jutro czynne poczty
Napisane:
czwartek, 18 maja 2006, 01:29
przez
Didi
a co czwartek to jakis nietypowy dzien?
jest otwarta od 7 albo od 8 rano do 20 na bank zawsze a w soboty od 10 do 14
Napisane:
czwartek, 18 maja 2006, 06:01
przez
bezAMBICJI
nie że nietypowy, po prostu w ogóle się nie orientuje w godzinach otwarcia poczt w Kołobrzegu...a musze dzisiaj się tam kopsnąć
Ale dzięki za info
Napisane:
czwartek, 18 maja 2006, 10:02
przez
Sidney
w soboty juz poczta jest nieczynna. chyba od ktoreos marca jakos.
Napisane:
czwartek, 18 maja 2006, 10:21
przez
Didi
nie nie kolego poczta w soboty zawsze pracuje tym bardziej ze sezon sie zbliza
Napisane:
czwartek, 18 maja 2006, 21:05
przez
Meeta
Co do tego, czy w soboty otwarte, czy nie to sie nie orientuje, ale wiem, ze jakis czas temu, w sobote jak poszedlem o 13:30 to zamkniete... bo do 13