Strona 1 z 1

poczty

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 21:41
przez bezAMBICJI
Mam pytanko czy ktoś się orientuje od której godziny są jutro czynne poczty :?: :? :|

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 01:29
przez Didi
a co czwartek to jakis nietypowy dzien?
jest otwarta od 7 albo od 8 rano do 20 na bank zawsze a w soboty od 10 do 14

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 06:01
przez bezAMBICJI
nie że nietypowy, po prostu w ogóle się nie orientuje w godzinach otwarcia poczt w Kołobrzegu...a musze dzisiaj się tam kopsnąć :/
Ale dzięki za info :wink:

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 10:02
przez Sidney
w soboty juz poczta jest nieczynna. chyba od ktoreos marca jakos.

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 10:21
przez Didi
nie nie kolego poczta w soboty zawsze pracuje tym bardziej ze sezon sie zbliza :)

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 21:05
przez Meeta
Co do tego, czy w soboty otwarte, czy nie to sie nie orientuje, ale wiem, ze jakis czas temu, w sobote jak poszedlem o 13:30 to zamkniete... bo do 13 :)