pociągiem jedź i zabunkruj się w kibelku 


Agunia napisał(a):pociągiem jedź i zabunkruj się w kibelku

Flo napisał(a):Agunia napisał(a):pociągiem jedź i zabunkruj się w kibelku
Ty tak robisz?

markolimp napisał(a):chrzano pks ma jakas promocje i jest bilet za 15 zl "ale sprawdz to a pociag nie jest az taki kosztowny

chrzano napisał(a):Dnia 23-go maja organizowany w szczecińskim amfiteatrze jest koncert Kultu, Pidżamy Porno i Habakuka.
Niestety połączenia pomiędzy Kołobrzegiem a Szczecinem w godzinach 12-18 są bardzo kosztowne.
I tu rodzi się pytanie:
Jedzie ktoś 23-go maja (środa) w kierunku Szczecina i byłby uprzejmy zabrać mnie i jeszcze jedną osobę?![]()