Strona 1 z 1

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 19:00
przez Agunia
pociągiem jedź i zabunkruj się w kibelku :P

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 19:12
przez markolimp
chrzano pks ma jakas promocje i jest bilet za 15 zl "ale sprawdz to a pociag nie jest az taki kosztowny

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 19:19
przez Agunia
Ewentualnie dojedź jakoś do Gryfic, a tam napewno złapiesz busa do Szczecina (bilet jakieś 8, 9 zł)

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 09:57
przez Flo
Agunia napisał(a):pociągiem jedź i zabunkruj się w kibelku :P


Ty tak robisz? :twisted:

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 11:40
przez Agunia
Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):pociągiem jedź i zabunkruj się w kibelku :P


Ty tak robisz? :twisted:


no ba :twisted:

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2006, 13:45
przez Koala
markolimp napisał(a):chrzano pks ma jakas promocje i jest bilet za 15 zl "ale sprawdz to a pociag nie jest az taki kosztowny


pociagiem z Kg do szczecina 10,84 dzis zapłaciłem :P

Re: Transtort do Szczecina.

PostNapisane: piątek, 19 maja 2006, 19:49
przez karolina
chrzano napisał(a):Dnia 23-go maja organizowany w szczecińskim amfiteatrze jest koncert Kultu, Pidżamy Porno i Habakuka.
Niestety połączenia pomiędzy Kołobrzegiem a Szczecinem w godzinach 12-18 są bardzo kosztowne.
I tu rodzi się pytanie:

Jedzie ktoś 23-go maja (środa) w kierunku Szczecina i byłby uprzejmy zabrać mnie i jeszcze jedną osobę? :) :)



o ile jestem poinformowana to koncert jest 24.wiecej info masz tu: http://www.juwenalia.szczecin.pl/plan.php