Strona 1 z 5

praca sezonowa

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 08:03
przez oska79
Witam was serdecznie!
Dopiero odkryłam tą stronę!
Mam pytanko: czy ktos z was potrzebuje pracy na sezon?
Ja usilnie potrzebóję pracownika i mimo ogłoszeń nie mam nawet chętnych? Czy wszyscy wyjechali bądź planują wyjazd za granicę? a może nikomu nie chce się pracować w wakacje?

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 08:06
przez Flo
napisz jaka to praca, to kogos znajdziesz

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 08:10
przez oska79
Kelner, kelnerka, najchętniej z niemieckim (chociaż tyle o ile), jezeli będzie odzew, podam maila lub telefon

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 08:38
przez ewe
Daj ogłoszenia w szkołach średnich czy wyższych

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 10:33
przez Koala
jakies szczególy od kiedy do kiedy :>

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 10:39
przez Suzy
... jeszcze tyle wiszących ofert pracy sezonowej na mieście jak w tym roku nie widziałam... :shock: ale co się dziwić... gdybym nie miała stałej pracy to zamiast pracować za 3,5 zł. za godzinę pierwszego dnia wakacji byłabym na lotnisku w Irlandii lub gdziekolwiek indziej :lol:

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 10:49
przez Flo
podaz duza popyt maly bo wiekszosc na saksach :twisted:

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 10:55
przez Flo
w Starlecie chyba nadal szukaja i w KCO tez

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 14:09
przez chooper
...z tego co sie troche orientuje nielatwo teraz o pracownika na sezon, szczegolnie w branzy zywieniowej

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 14:17
przez chooper
...ta za jakies gora 2 lata place o 50 % do gory bo inaczej nie bedzie komu robic ...i bardzo dobrze

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 14:38
przez Flo
chooper napisał(a):...ta za jakies gora 2 lata place o 50 % do gory bo inaczej nie bedzie komu robic ...i bardzo dobrze


a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 14:44
przez Agunia
Flo napisał(a):a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?


właśnie o to chodzi, że mają... ale skąpią strsznie, sama się o tym przekonałam

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 14:45
przez Flo
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):a myslisz ze pracodwacy maja z czego dawac?


właśnie o to chodzi, że mają... ale skąpią strsznie, sama się o tym przekonałam


nie wszyscy, niektorzy po prostu nie maja, trafilas na kogos kto mial a nie dal, dzieki temu jest pewnie bogaty