Strona 1 z 1

nauczyciel hiszpańskiego

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 20:57
przez nicram
Poszukuje jakiegoś nauczyciela języka hiszpańskiego. Jak macie jakieś namiary to piszcie.

PostNapisane: wtorek, 16 maja 2006, 06:08
przez Palacz
Do SWSPIZ idź tam kobieta uczy Hiszpańskiego. Chyba jaoko jedyna w Koł.

PostNapisane: wtorek, 16 maja 2006, 08:45
przez ewe
JEst jeszcze koleś ,robił korepetycje z hiszpańskiego ,kilka lat tam był ---ratownik na basenie Millenium. Może coś pomoże.

PostNapisane: wtorek, 16 maja 2006, 13:04
przez Olcia
w Koperniku jest prof. Ewa Mężyńska - ona kiedyś udzielała prywatnych lekcji, nie wiem jak teraz.

PostNapisane: środa, 17 maja 2006, 07:37
przez redlovebloodgirl
w kg nauczycielka hiszpanskiego jest jeszcze pani Sierek(to nazwisko panienskie...) :oops:

PostNapisane: piątek, 19 maja 2006, 01:16
przez Sato
moze i babeczka swietna ta Mężyńska, ale koszt jedej godziny korepetycji z hiszpanskiego u niej to jak mnie sluchy doszly 80zl...
zdziebko za duzo jak na zwyklego Kowalskiego...

btw. w zachodniopomorskiej szkole biznesu ktos naucza studentow hiszpanskiego, wiec moze tam warto zapytac.

PostNapisane: piątek, 19 maja 2006, 09:46
przez redlovebloodgirl
Sato napisał(a):btw. w zachodniopomorskiej szkole biznesu ktos naucza studentow hiszpanskiego, wiec moze tam warto zapytac.


jezeli sie nie myle to wlasnie tam uczy tez pani Mezynska ;)

jak komus bardzo zalezy to proponuje zadzwonic do spolecznego gim w dzwirzynie i tam zapytac o nauczycielke hiszpanskiego-uczniowie po lekcjach maja tam mozliwosc uczeszczenia na kolko j.hiszp. i wiem ze napewno nie uczy tam pani Mezynska a inna-rowniez bardzo mila pani :)

PostNapisane: niedziela, 21 maja 2006, 19:46
przez myśliwiec
zadzwon 3521540 i zapytaj o anie
z tego co wiem bierze nie za duzo