Strona 1 z 1
nauczyciel hiszpańskiego

Napisane:
poniedziałek, 15 maja 2006, 20:57
przez nicram
Poszukuje jakiegoś nauczyciela języka hiszpańskiego. Jak macie jakieś namiary to piszcie.

Napisane:
wtorek, 16 maja 2006, 06:08
przez Palacz
Do SWSPIZ idź tam kobieta uczy Hiszpańskiego. Chyba jaoko jedyna w Koł.

Napisane:
wtorek, 16 maja 2006, 08:45
przez ewe
JEst jeszcze koleś ,robił korepetycje z hiszpańskiego ,kilka lat tam był ---ratownik na basenie Millenium. Może coś pomoże.

Napisane:
wtorek, 16 maja 2006, 13:04
przez Olcia
w Koperniku jest prof. Ewa Mężyńska - ona kiedyś udzielała prywatnych lekcji, nie wiem jak teraz.

Napisane:
środa, 17 maja 2006, 07:37
przez redlovebloodgirl
w kg nauczycielka hiszpanskiego jest jeszcze pani Sierek(to nazwisko panienskie...)


Napisane:
piątek, 19 maja 2006, 01:16
przez Sato
moze i babeczka swietna ta Mężyńska, ale koszt jedej godziny korepetycji z hiszpanskiego u niej to jak mnie sluchy doszly 80zl...
zdziebko za duzo jak na zwyklego Kowalskiego...
btw. w zachodniopomorskiej szkole biznesu ktos naucza studentow hiszpanskiego, wiec moze tam warto zapytac.

Napisane:
piątek, 19 maja 2006, 09:46
przez redlovebloodgirl
Sato napisał(a):btw. w zachodniopomorskiej szkole biznesu ktos naucza studentow hiszpanskiego, wiec moze tam warto zapytac.
jezeli sie nie myle to wlasnie tam uczy tez pani Mezynska
jak komus bardzo zalezy to proponuje zadzwonic do spolecznego gim w dzwirzynie i tam zapytac o nauczycielke hiszpanskiego-uczniowie po lekcjach maja tam mozliwosc uczeszczenia na kolko j.hiszp. i wiem ze napewno nie uczy tam pani Mezynska a inna-rowniez bardzo mila pani


Napisane:
niedziela, 21 maja 2006, 19:46
przez myśliwiec
zadzwon 3521540 i zapytaj o anie
z tego co wiem bierze nie za duzo