pytanie o koncert
Na stronie internetowej zespołu HEY można przeczytać informację oplanowanym ich koncercie w Kołobrzegu http://www.hey.art.pl/koncert.php?id=132
koncert ma się odbyć na plaży 4 sierpnia o godz. 21
czy ktoś wie może coś więcej na ten temat?
czy można przypuszczać, że będzie się to odbywać na scenie rywińskiego, czyli za darmochę?
będę wdzięczna za wszelkie informacje
koncert ma się odbyć na plaży 4 sierpnia o godz. 21
czy ktoś wie może coś więcej na ten temat?
czy można przypuszczać, że będzie się to odbywać na scenie rywińskiego, czyli za darmochę?
będę wdzięczna za wszelkie informacje

HEY
, zawsze co dobre mnie omija, sprawiedliwości odezwij się!