Strona 1 z 1

pytanie o koncert

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 14:55
przez Agunia
Na stronie internetowej zespołu HEY można przeczytać informację oplanowanym ich koncercie w Kołobrzegu http://www.hey.art.pl/koncert.php?id=132
koncert ma się odbyć na plaży 4 sierpnia o godz. 21
czy ktoś wie może coś więcej na ten temat?
czy można przypuszczać, że będzie się to odbywać na scenie rywińskiego, czyli za darmochę?
będę wdzięczna za wszelkie informacje :)

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 15:32
przez Didi
Albo bedzie to letnia Scena Rewinskiego albo jakas akcja promocyjna jakiejs firmy takich nie brakuje latem nad morzem :)

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 16:42
przez kulA
o jak fajnie, mam nadzieje ze uda mi sie z roboty wczesniej urwac zeby na ten koncert przybyc

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 17:18
przez Roman
o jak fajnie

ale poczekajmy
do 4 sierpnia jeszcze kupa czasu, więc jeszcze wiele może się zdarzyć (prędzej by mi włosy na języku wyrosły niż popadłbym z tego Hey'a w supereuforię)

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 20:24
przez Agunia
KaucZ napisał(a):to jest dzołk jakis ?


żaden dżołk :P
jak zobaczyłam tą informację kilka tygodni temu, to wpadłam w szał i przez kilka dni nie mogłam myśleć o niczym innym [smilie=mml.gif]
jak będę w ten dzień miała nockę w pracy, to sobie żyły poprzegryzam! nie mogę tego opuścić... [smilie=love.gif] HEY [smilie=love.gif]

PostNapisane: poniedziałek, 15 maja 2006, 20:30
przez kamila
ehh.. a mnie nie będzie :| , zawsze co dobre mnie omija, sprawiedliwości odezwij się! :P