Strona 1 z 3

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 17:24
przez Vin
Moje było w Solnym.
Obsługa była rewelacyjna, jedzenie też.
Było to dawno.
Nie wiem jak to wygląda tam teraz.

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 17:40
przez Koala
sprawdz PW :twisted:

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 18:39
przez Didi
Vin grajac kilka imprez swego czasu w solnym nigdy w zyciu bym juz tam nie chcial ani sie bawic ani nic jesc...

Slonko duzym powodzeniem ciesza sie wesela we wlokniarzu,dobra kuchnia mila obsluga pokoje dla gosci i piekny pokoj dla pary mlodej :)

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 19:26
przez Vin
Bardzo możliwe DJ, że teraz jest tam kiepsko, lata minęły i podupadł, żeby nie napisać padł.
Jak ja tam mialam wesele to Ty miałeś chyba jakieś 10 lat góra.
I to były inne czasu dla tego hotelu.

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 19:26
przez Martius
solny teraz to totalna porazka "oprocz sali bo jest calkiem sympatyczna "
i moze polecił bym pensjonat omega w grzybowie

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 20:19
przez Maras
DeeJay napisał(a):Vin grajac kilka imprez swego czasu w solnym nigdy w zyciu bym juz tam nie chcial ani sie bawic ani nic jesc...

Slonko duzym powodzeniem ciesza sie wesela we wlokniarzu,dobra kuchnia mila obsluga pokoje dla gosci i piekny pokoj dla pary mlodej :)


"Włókniarz" (obecnie DORIS) to totalna pomyłka jeśli chodzi o wesela. Chodzi mi głownie o zabawę. Ta sala to tzw. akwarium....parkiet odizolowany od sali szkłem. kapela ma zerowy kontakt z młodymi na sali, nic nie wiedząc co sie tam dzieje. Poprostu "weselna tragedia"

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 20:29
przez Didi
co do akwarium sie zgodze ale sam gralem tam kilka wesel i zle nie bylo

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 20:39
przez Mariol
Ja co prawda na żadnym weselu w K-g nie byłam ale słyszałam wiele opini że we Włókniarzu jest fajnie...


slonkokg z góry przepraszam, że wejdę w twoje pytanie... <ale jest ono powiązane z Twoim>

Zna ktoś może z was jakąś dobrą kapelę na wesele...?? Przy której się ludzie świetnie pobawią..?? Bardzo bym prosiła o pomoc

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 20:53
przez Didi
Chlopaki z Lover Boys sa dobrzy i KIrzysia Grabowskiego moge polecic. Natomiast Mariana O. raczej nie...

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 21:02
przez EKG
Polecam ośrodek OMEGA Grzybowo, w którym właściciele już praktycznie specjalizują się w weselnych imprezach (zadebiutowali też w tym roku w Sylwestra-organizacja super). Wiem że terminy u nich ostro napięte bo idzie fama, że jest na piątkę. :D :D :D Byłem tam ostatniu na weselu Kuby Żulickiego i na sylwestra. Na oby imprach po 150 osób, Dużą sala, dowolna aranżacja, wygodny parking, miejsce dla dzieci, nocleg (tanio-okoliczne pensjonaty), no i najważniejsze..... kuchnia - SUUUUPER. Właściciele mają duże pojęcie i doświadczenie (kiedyś kucharz w Solnym i na promach , itd.) Osobiście polecam. :roll:

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 21:06
przez Martius
zapomnialem dopisac , teraz zostaje mi jedynie potwierdzic slowa EKG jedzenie w omedze jest poprostu super :)

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 21:42
przez Piotras
a ja moge polecic Zbyszka Lesiaka- kamerzyste... dlugo siedzi w interesie i po prostu sie zna na tym co robi... :) podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...

PostNapisane: niedziela, 14 maja 2006, 22:06
przez MzK
Piotras napisał(a):a ja moge polecic Zbyszka Lesiaka- kamerzyste... dlugo siedzi w interesie i po prostu sie zna na tym co robi... :) podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...


A ja tylko potwierdze :D Facet robi dobre ujecia, bardzo ciekawy montaz i do tego jest sympatyczny.