Moje było w Solnym.
Obsługa była rewelacyjna, jedzenie też.
Było to dawno.
Nie wiem jak to wygląda tam teraz.
Obsługa była rewelacyjna, jedzenie też.
Było to dawno.
Nie wiem jak to wygląda tam teraz.


DeeJay napisał(a):Vin grajac kilka imprez swego czasu w solnym nigdy w zyciu bym juz tam nie chcial ani sie bawic ani nic jesc...
Slonko duzym powodzeniem ciesza sie wesela we wlokniarzu,dobra kuchnia mila obsluga pokoje dla gosci i piekny pokoj dla pary mlodej
Przy której się ludzie świetnie pobawią..
Bardzo bym prosiła o pomoc
Byłem tam ostatniu na weselu Kuby Żulickiego i na sylwestra. Na oby imprach po 150 osób, Dużą sala, dowolna aranżacja, wygodny parking, miejsce dla dzieci, nocleg (tanio-okoliczne pensjonaty), no i najważniejsze..... kuchnia - SUUUUPER. Właściciele mają duże pojęcie i doświadczenie (kiedyś kucharz w Solnym i na promach , itd.) Osobiście polecam. 

podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...Piotras napisał(a):a ja moge polecic Zbyszka Lesiaka- kamerzyste... dlugo siedzi w interesie i po prostu sie zna na tym co robi...podejrzewam, ze o salach tez moglby cos powiedziec, doradzic...
Facet robi dobre ujecia, bardzo ciekawy montaz i do tego jest sympatyczny.