Strona 1 z 2

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 07:34
przez Olcia
poprostu: spełnienia marzeń :) :*

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 08:17
przez FiDo
Dreams, zycze Ci spelnienia wszystkich dreams :) najlepszego :urodziny:

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 08:53
przez Tisaja
Dreams... Spełnienia marzeń-wszystkich od najmniejszych do naaaajwiększych. [smilie=kissing2.gif]

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 09:01
przez r00t
sto lat sto lat.... :) [smilie=hbd.gif]

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 09:09
przez Flo
najlepszego :*

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 09:12
przez Martius
najlepszego :)

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 10:28
przez grax
Wszystkiego Najlepszego, oraz spelnienia marzen :) :urodziny:

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 12:49
przez Didi
Najlepszego :)

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 12:50
przez kamila
wszystkiego najlepszego :]

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 20:48
przez kurczaczek
Najlepszego :!: :mg:

PostNapisane: piątek, 12 maja 2006, 22:59
przez Mariol
zdrówka, oraz jak najwięcej pozytywnych uczuć... E viva..!! :drunk: :D

PostNapisane: sobota, 13 maja 2006, 06:19
przez Palacz
Sczescia i zdrowia oraz spelniena mazen. :!: :!: :!:

PostNapisane: sobota, 13 maja 2006, 19:15
przez Dreams
Chciałam wszystkim gorąco podziękowac za życzenia :*
To baaaardzo miłe :girl:
Dizęęęęęękuuuujęęęęęę!!!!