:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Awaria
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14291
Strona
1
z
1
Awaria
Napisane:
środa, 10 maja 2006, 10:47
przez
r00t
Uprzedzając wszystkie zgłoszenia problemów informuje, że nasz operator ma awarie węzła w Szczecinie. Rozmawiałem przez telefon, nie wiedzą co się stało. Mają informować jak coś ustalą... czyli jak zwykle - czekamy...
Napisane:
środa, 10 maja 2006, 10:52
przez
r00t
...wygląda na to że już po awarii
Napisane:
sobota, 13 maja 2006, 13:30
przez
Fisher_kg
to chyba dobrze, ze juz po awarii