Strona 1 z 1

Awaria

PostNapisane: środa, 10 maja 2006, 10:47
przez r00t
Uprzedzając wszystkie zgłoszenia problemów informuje, że nasz operator ma awarie węzła w Szczecinie. Rozmawiałem przez telefon, nie wiedzą co się stało. Mają informować jak coś ustalą... czyli jak zwykle - czekamy...

PostNapisane: środa, 10 maja 2006, 10:52
przez r00t
...wygląda na to że już po awarii :)

PostNapisane: sobota, 13 maja 2006, 13:30
przez Fisher_kg
to chyba dobrze, ze juz po awarii :P :D