PASY BEZPIECZENSTWA

Napisane:
wtorek, 9 maja 2006, 12:03
przez Marek_B

Napisane:
wtorek, 9 maja 2006, 12:07
przez Didi
w nowszych autobusach pks takie pasy sie znajduja

Napisane:
wtorek, 9 maja 2006, 12:12
przez Marek_B
DeeJay napisał(a):w nowszych autobusach pks takie pasy sie znajduja
NASZEJ KOLOBRZESKIEJ KOMUNIKASJI SOLARISY TEZ NIE SA STARE A PASOW JAK NIE BYLO TAK NIE MA
Re: PASY BEZPIECZENSTWA

Napisane:
wtorek, 9 maja 2006, 13:16
przez Colberg
Nie dość że krzyczy - to jeszcze gada głupoty. W autobusach miejskich pasów nie było, nie ma i nie będzie. Rzecz dotyczy tylko autokarów.

Napisane:
wtorek, 9 maja 2006, 19:48
przez FiDo
fakt, w niektorych pasy juz sa. ale jest pelno szrotow, ktorymi strach jezdzic. nawet mlotki do bicia szyb gdzies wysiadly na jakims przystanku. pozniej dzieci otoczone plomieniami nie maja jak uciekac.

Napisane:
środa, 10 maja 2006, 06:51
przez Palacz
Jeszcze by się przydały poduszki powietrzne dla każdego

.

Napisane:
środa, 10 maja 2006, 08:29
przez Marko23
Generalnie chodzi o zapewnienie większego bezpieczenstwa.Ale i tak największym problemem pozostają pijani kierowcy,słaby stan dróg, lekkomyślnośc za kierownicą,
duża ilość tirów na drodze i za słabo egzekwowane kary.Czy słyszeliście, aby ktoś,
złapany po pijaku siedział za kratkami?Gdy tego sie nie rozwiąże to nawet katapulta nie pomoże.