:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
pytanie
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14258
Strona
1
z
1
pytanie
Napisane:
sobota, 6 maja 2006, 22:49
przez
irmc
Jak moge zacząć pisać na innych "forach"-mogę tylko tutaj....
Napisane:
sobota, 6 maja 2006, 23:35
przez
EmDeKa
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... ac4#321442