Strona 1 z 1

Czy ktos bedzie tak laskawy.......

PostNapisane: piątek, 5 maja 2006, 12:03
przez propet
...... i pozyczy mi telefon kom, nie musi to byc nic specjalnego, poprostu zeby działał w idei, mój uległ wypadkowi rozwalenia ekranika i teraz nie mam nic :( za pozyczke przewidziana zaplata w polu lub alko :)