Strona 1 z 1

Wszystkiego najlepszego Zainteresowana!!!!

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 10:35
przez U-S
Dzisiaj Zainteresowana obchodzi imieniny. W związku z tym życzę Ci dużo radości i ciepła, samych pogodnych dni, zdrowia, szczęścia i sukcesów oraz spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń. :urodziny:

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 11:31
przez Olcia
naj-naj-najlepszego!! spełnienia marzeń i czego dusza zapragnie :roll:
:*

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 11:35
przez EmDeKa
Zdrowia i szczęścia :*

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 15:16
przez kamila
najlepszego :*

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 15:24
przez Didi
ja tyz sie przylaczam do zyczen :) Najlepszego !

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 15:31
przez kurczaczek
Dużo szczęścia i słodyczy kurczaczek Tobie życzy :flowers: :*

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 15:36
przez anula
wszystkiego najlepszego :)

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 17:14
przez ZAINTERESOWANA
Dziękuję wszystkim za przemiłe życzenia!!! :mg: :*

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 18:07
przez grax
Najlepszego!!! Zdrowka, Szczescia .... :)

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 21:04
przez redlovebloodgirl
rowniez przylaczam sie do zyczen :) najlepszego :)

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 21:31
przez Mariol
Wszystkiego czego tylko sobie zażyczysz... :)
I oprócz tego wszystkiego naj... naj... naj... :* :urodziny: :beer:

PostNapisane: piątek, 5 maja 2006, 16:19
przez groszeq
Radości życia i spełnienia marzeń :P