:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Matura 2006
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14233
Strona
1
z
19
Matura 2006
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 20:40
przez
Martius
Trzymam za was kciuki oby wszystkie egzaminy zostaly zaliczone na 99%
Powodzenia
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 21:25
przez
japro
tez trzymam za was kciuku
Miejcie glowe na karku
Powodzenia
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 21:26
przez
redlovebloodgirl
jejku jak to wszystko powaznie brzmi
ale nie dziekuje
Flo-jak juz bedzie po maturach to ja prosze o jakies ognisko
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 21:32
przez
RaCiK
Mi się udało to Wam też się uda
Powodzenia
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 22:01
przez
Budyn
jestesm tego samego zdanie dajcie czadu
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 22:04
przez
kulA
jeszcze bedziecie sie z tego smiac, a teraz pisac, pisac i ladnie zdawac, bedzie dobrze
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 22:37
przez
Nemo
Bedzie dobrze!!! Trzymam za Was kciuki!!!!
Uszy do goory
!!
Napisane:
środa, 3 maja 2006, 23:54
przez
Sędzia Czesław
Nie będzie dobrze! W ogóle nic nie napiszecie. Dostaniecie 0 procent, bo przyjdziecie z niebieskim długopisem
Swoją drogą głupi przepis
Napisane:
czwartek, 4 maja 2006, 06:27
przez
kurczaczek
Trzymanka!
Napisane:
czwartek, 4 maja 2006, 09:38
przez
SzOpEn
Powodzenia
O jaaa... to juz za rok ja pisze mature...
Napisane:
czwartek, 4 maja 2006, 09:40
przez
U-S
Za wszystkich tegorocznych maturzystów trzymam od 10.00 kciuki. Będzie OK! Dacie radę!!! Powodzenia
Napisane:
czwartek, 4 maja 2006, 11:04
przez
Sylwia
ja mojej matury do tej pory nie zaczęłam mile wspominać, ani się z niej śmiać, no ale...
POWODZENIA!