Strona 1 z 19

Matura 2006

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 20:40
przez Martius
Trzymam za was kciuki oby wszystkie egzaminy zostaly zaliczone na 99%

Powodzenia
:)

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 21:25
przez japro
tez trzymam za was kciuku :) Miejcie glowe na karku
Powodzenia

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 21:26
przez redlovebloodgirl
jejku jak to wszystko powaznie brzmi :oops:
ale nie dziekuje :)

Flo-jak juz bedzie po maturach to ja prosze o jakies ognisko :twisted:

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 21:32
przez RaCiK
Mi się udało to Wam też się uda
Powodzenia :wink:

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 22:01
przez Budyn
jestesm tego samego zdanie dajcie czadu :)

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 22:04
przez kulA
jeszcze bedziecie sie z tego smiac, a teraz pisac, pisac i ladnie zdawac, bedzie dobrze ;)

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 22:37
przez Nemo
Bedzie dobrze!!! Trzymam za Was kciuki!!!! :) :twisted: :twisted:
Uszy do goory !!!! :wink:

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 23:54
przez Sędzia Czesław
Nie będzie dobrze! W ogóle nic nie napiszecie. Dostaniecie 0 procent, bo przyjdziecie z niebieskim długopisem :P Swoją drogą głupi przepis

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 06:27
przez kurczaczek
Trzymanka! :)

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 09:38
przez SzOpEn
Powodzenia :!: :!:
O jaaa... to juz za rok ja pisze mature...

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 09:40
przez U-S
Za wszystkich tegorocznych maturzystów trzymam od 10.00 kciuki. Będzie OK! Dacie radę!!! Powodzenia :)

PostNapisane: czwartek, 4 maja 2006, 11:04
przez Sylwia
ja mojej matury do tej pory nie zaczęłam mile wspominać, ani się z niej śmiać, no ale...
POWODZENIA! :mg: