Strona 1 z 1

Zaczynamy kopac piłe ?

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 14:30
przez jeepi_srs

PostNapisane: sobota, 6 maja 2006, 22:25
przez jeepi_srs
ci co sie wpisali mam nadzieje ze beda. zapraszamy rowniez kibicow. wielka prosba : niech ktos wezmie pompke do pily (z igla)

PostNapisane: niedziela, 7 maja 2006, 10:09
przez Sędzia Czesław
Ja mogę wziąć pompkę. Tylko do tej pory nie wiem, na które boisko iść

PostNapisane: niedziela, 7 maja 2006, 10:13
przez jAc_EnTy
kopernik z tego co wyczytalem :)

PostNapisane: niedziela, 7 maja 2006, 10:23
przez jeepi_srs
jawohl - kopernik za 30 minut

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 18:09
przez Hnitek
28 maja (niedziela) godz.12 na koperasie, kolejny meczyk. Zapraszamy jak najwięcej osób. Kto chętny to prosze się wpisać tutaj http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14231 ;]

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 18:37
przez Olcia
wpadne na chwile zobaczyć jak gracie :)

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 18:37
przez Flo
Olcia napisał(a):wpadne na chwile zobaczyć jak gracie :)


ekhm :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 19:24
przez Olcia
Flo napisał(a):
Olcia napisał(a):wpadne na chwile zobaczyć jak gracie :)


ekhm :twisted:


ee.. no co? :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 22 maja 2006, 19:57
przez Flo
Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
Olcia napisał(a):wpadne na chwile zobaczyć jak gracie :)


ekhm :twisted:


ee.. no co? :twisted:


palestynowo :P

PostNapisane: wtorek, 23 maja 2006, 01:23
przez McCool
no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafić :) mam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw :P

PostNapisane: wtorek, 23 maja 2006, 18:02
przez Sędzia Czesław
McCool napisał(a):no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafić :) mam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw :P


Takim gadaniem ściągasz jeszcze więcej dziewczyn :P

PostNapisane: środa, 24 maja 2006, 08:02
przez Hnitek
McCool napisał(a):no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafić :) mam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw :P

Wpadnij, więcej osób - lepsza zabawa :wink:

PostNapisane: środa, 31 maja 2006, 17:16
przez Hnitek
No to po raz kolejny próbujemy organizowac meczyk (mam nadzieje, że tym razem pogoda dopisze ;) ). Kto chętny to proszę o wpis tutaj http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14231 ;]