
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)

Olcia napisał(a):wpadne na chwile zobaczyć jak gracie

Flo napisał(a):Olcia napisał(a):wpadne na chwile zobaczyć jak gracie
ekhm

Olcia napisał(a):Flo napisał(a):Olcia napisał(a):wpadne na chwile zobaczyć jak gracie
ekhm
ee.. no co?

mam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw 
McCool napisał(a):no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafićmam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw

McCool napisał(a):no no... jak mnie cos weźmie to jeszcze przyjde dla śmiechu pokopac w pilke. Moze mi sie uda wreszcie w jakas trafićmam tylko nadzieje ze zadnych pań tam nie bedzie, bo beda mialy przeze mnie niezły ubaw

). Kto chętny to proszę o wpis tutaj http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14231 ![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)