Strona 1 z 1

Ognisko dzisiaj

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:12
przez Flo
Robimy dzisiaj ognisko? Pogoda super, mozna dzialac :)

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:14
przez kamila
a jak zacznie padać to do Antidotum? :P

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:15
przez Flo
kamila napisał(a):a jak zacznie padać to do Antidotum? :P


czyste niebo

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:16
przez kamila
Flo napisał(a):czyste niebo
niewiadomo co będzie później, psikusy robi ta pogoda, hehe, żartuje ;) W każdym bądź razie mnie zabraknie.. :P

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:19
przez Flo
kamila napisał(a):
Flo napisał(a):czyste niebo
niewiadomo co będzie później, psikusy robi ta pogoda, hehe, żartuje ;) W każdym bądź razie mnie zabraknie.. :P


oj nie gadaj :P

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:31
przez Suzy
... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:32
przez Flo
Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:


kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu :P

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 10:35
przez Flo
ludzie jest 19 stopni, ja juz w spodenkach biegam, a Wam zimno

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 11:44
przez Flo
chyba nic z tego zatem trza inne plany szykowac

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 15:36
przez Suzy
WZT napisał(a):
MARUDA :P :P :P :P :P :P :P :P

:devil2:

:ups:

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 15:42
przez Suzy
Flo napisał(a):
Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:


kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu :P


ale z Ciebie "prowodyr imprezowy" :shock: jestem pod wrażeniem :wink:

co się odwlecze to nie uciecze - jeszcze będzie okazja... zresztą w tak krótkim czasie aż dwa wyjścia do osób których kompletnie nie znam to dla takiej nieśmiałej osóbki jak ja i tak traumatyczne przeżycie :wink:

PostNapisane: środa, 3 maja 2006, 15:43
przez Flo
Suzy napisał(a):
Flo napisał(a):
Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy :cry: ... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam :wink:


kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu :P


ale z Ciebie "prowodyr imprezowy" :shock: jestem pod wrażeniem :wink:

co się odwlecze to nie uciecze - jeszcze będzie okazja... zresztą w tak krótkim czasie aż dwa wyjścia do osób których kompletnie nie znam to dla takiej nieśmiałej osóbki jak ja i tak traumatyczne przeżycie :wink:


juz nie przesadzaj, my nie tacy straszni, no moze tylko ja straszny ale ktos musi byc :lol: