Ognisko dzisiaj
Robimy dzisiaj ognisko? Pogoda super, mozna dzialac 



kamila napisał(a):a jak zacznie padać to do Antidotum?
niewiadomo co będzie później, psikusy robi ta pogoda, hehe, żartujeFlo napisał(a):czyste niebo
W każdym bądź razie mnie zabraknie.. 
kamila napisał(a):niewiadomo co będzie później, psikusy robi ta pogoda, hehe, żartujeFlo napisał(a):czyste nieboW każdym bądź razie mnie zabraknie..

... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam 
Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam

WZT napisał(a):
MARUDA![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Flo napisał(a):Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam
kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu
jestem pod wrażeniem

Suzy napisał(a):Flo napisał(a):Suzy napisał(a):... niestety w czwartek na 7.15 do pracy... no i bez moich "babskich kompanów" raczej ciężko planować takie wyjście... no i pewnie by mi zimno było... bo ja już stara jestem... reumatyzm... i takie tam
kobiety potrafia tylko narzekac, ja mam jutro egzamin na prawko a nie odmowie sobie alkoholu
ale z Ciebie "prowodyr imprezowy"jestem pod wrażeniem
co się odwlecze to nie uciecze - jeszcze będzie okazja... zresztą w tak krótkim czasie aż dwa wyjścia do osób których kompletnie nie znam to dla takiej nieśmiałej osóbki jak ja i tak traumatyczne przeżycie
