Strona 1 z 1

PostNapisane: piątek, 28 kwi 2006, 20:56
przez Mario
A Gumisie to banda anarhizujących lewaków żyjących razem w komunie i ćpajacych wywar z gumijagód.
Ich walka z Iktornem to nic innego jak próba obalenia monarchii i wprowadzenia gumisocjalizmu na terenie całej Gumisiowej Doliny.