Strona 1 z 2

plener ślubny - gdzie w kołobrzegu??

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 14:09
przez Marcin
Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny??

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 14:13
przez Flo
moj brat mial standardowo na plazy, ale przy zachodzacym sloncu. Fajne zdjecie wyszlo gdy postacie odbijaly sie w wodzie - ale to musialby sie zrobic znow taki brodzik, by moc takie odbicie uchwycic

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 15:14
przez Marcin
chodzi mi o jakieś typowe miejsca na te pore roku...

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 15:41
przez Koala
W Dobrzycy hortulius :D

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 15:42
przez Marcin
a taki krótki plener, między kosciołem, a weselem??

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 15:44
przez Koala
port jeszcze nie jest tak zielono okolice partku nadmorskiego ratusz...

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 18:20
przez BLAaa
Ja miałem dwa. jeden przy Arce na plazy i na ich "trawniku" (fajne krzaki tam mają jak jest cieplej.
Drugi plener w Budzistowie przy kościółku, przy takim lekko zachodzącym słońcu. Boski.

Re: plener ślubny - gdzie w kołobrzegu??

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 19:34
przez RUDA
Marcin napisał(a):Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny??


Proponowałabym zapytac naszych
forumowych fotografów
a z tego co się orientuję
to mamy ich tu kilku :) ;)

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 21:36
przez Marcin
to pytam forumowych fotografów :D
Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny?? Plener pomiędzy kościołem, a weselem.

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 22:17
przez Olga
Hmmm ..... szkoda, że to musi być sam Kołobrzeg a nie np. bliskie okolice Kołobrzegu. Wtedy poleciłabym Jezioro Kamienica.
Z jeziorem związana jest legenda o zatopionym mieście, według której gdy zbliżają się Święta Wielkanocne z głębi jeziora słychać dźwięki kościelnych dzwonów, a w pewien jeden dzień w roku poziom wody jest tak niski, że widać czubek wieży kościoła.
Fajne miejsce na ślubne fotki :miłość:

Co prawda znam te tereny tylko z okresu jesieni, ale sądzę, że wiosną jest tam równie pięknie :zakochany:

PostNapisane: piątek, 28 kwi 2006, 20:30
przez RUDA
Marcin napisał(a):to pytam forumowych fotografów :D
Gdzie w Kołobrzegu można pstryknąc fajny plener ślubny?? Plener pomiędzy kościołem, a weselem.


wiem przeciez ze pytasz :D
ale mialam raczej na mysli
fotografow ktorzy maja tu swoje galerie
np.: MARKO, FIDO, WZT, KAUCZ, CHRZANO, BRUNO ;)

z tego co widze to zaden z nich nie odpowiedzial na twoje pytanie...... :aniolek: