Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 25 kwi 2006, 13:28
przez Flo
moze sie ktoras z forumowiczek ruszy, zamiast sie obijac.

Popytam "ludziow" :)

PostNapisane: środa, 26 kwi 2006, 09:55
przez ewe
POwiedziałem dwóm osobom ,ale nie wiem czy to jeszcze aktualne . A może u nas nie ma tak dużo bezrobotnych ,bo jakoś nikt nie odpowiada ?