Strona 1 z 1

wypadek na trzebiatowskiej

PostNapisane: poniedziałek, 24 kwi 2006, 17:38
przez wojtas17
Wczoraj motocklista potrącił kobiete na przejsciu dla pieszych. Niestety kobieta zgineła na miejscu, motocyklista - z nieoficjalnych zródeł wiem ze tez dzisiaj zmarł. Tragedia