Strona 1 z 56

Moje motto, na dziś, jutro.....

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 13:33
przez Dreams
Każdy z nas ma jakieś motto, które za nim chodzi, bądź właśnie przeczytał jakieś mądre zdanie. Większość z nas wpisuje je przy postach. Jest tam jednak mało miejsca. A znamy ich znacznie więcej.. czasmi są zabawne, czasami petetyczne ale wrato sie nimi podzielic z innymi to do dzieła... :) Moje jest jako pierwsze i znajduje się - strzałeczka w dół......

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 13:41
przez Flo
moje w opisie :)

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 13:44
przez Dreams
SatH^Raa napisał(a):Moderator ma zawsze rację.

P.S. Musiałem. :twisted:

To powinien być punkt pierwszy, bo jak nie ma racji, to się mawia "patrz punkt pierwszy" :lol:

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 13:49
przez Didi
"Jeśli pragniesz czegoś dostatecznie mocno, cały świat potajemnie sprzyja w realizowaniu Twoich marzeń."

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 14:08
przez Dreams
Achaja napisał(a):np to

"Wiecie czym jest wdzięk: to sposób na to, by otrzymać odpowiedź twierdzącą, nie zadawszy konkretnego pytania." (Camus)


Bardzo mi się to podoba, mądry człek ten Camus :girl:

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 14:11
przez kamila
"róże pachną zawodowo" Lec.. :twisted:

ale motto na dziś, :"chwytaj powietrze połykaj wrażenia" :roll:

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 14:30
przez Peny
DeeJay napisał(a):"Jeśli pragniesz czegoś dostatecznie mocno, cały świat potajemnie sprzyja w realizowaniu Twoich marzeń."

Cos podobnego mam w opisie :P
motto na dzis: "zawsze może być gorzej"

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 15:49
przez padalec
Chluśniem, bo uśniem. (autor nieznany)

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 16:02
przez FiDo
nie ufaj nikomu