radyjka internetowe

Napisane:
środa, 19 kwi 2006, 19:00
przez Demurrer
Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?

Napisane:
środa, 19 kwi 2006, 19:29
przez chooper
...ja zawsze stacje radiowe dobieram z
tej strony


Napisane:
środa, 19 kwi 2006, 19:50
przez Colberg
chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z
tej strony

No i wszystko na temat... To wybór optymalny
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.

Napisane:
środa, 19 kwi 2006, 19:57
przez Demurrer
Colberg napisał(a):chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z
tej strony

No i wszystko na temat... To wybór optymalny
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.
dzięki. masz rację, temat wyczerpany


Napisane:
czwartek, 20 kwi 2006, 11:52
przez Didi
w sygnaturze mam adres stacji
wszystko zalezy od tego czego sluchasz czego oczekujesz samych grajkow czy ludzi ktorzy mowia w radiu tez

Napisane:
czwartek, 20 kwi 2006, 11:57
przez ewe
Ale to fakt ostatnio coraz częsciej włączam też RADIO KG ,muza się poprawiła , może wyrzucili tego grajka co był wcześniej.
A najczęsciej słucham jakiegoś radia z "satelity", trudno powiedzieć jakiego ,bo jest ich po 4 na jednym kanale . TV staram się unikać.

Napisane:
czwartek, 20 kwi 2006, 12:14
przez Joey
a ja polecam
http://www.retomix.com
i to wcale nie ejst reklama

Re: radyjka internetowe

Napisane:
piątek, 21 kwi 2006, 18:00
przez Wald
Demurrer napisał(a):Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?
Najlepsze są radyjka odbierane na UKF! Z internetu słucha się jak gdyby spłuczki klozetowej...
