Strona 1 z 1

radyjka internetowe

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 19:00
przez Demurrer
Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 19:29
przez chooper
...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony ;)

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 19:50
przez Colberg
chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony ;)


No i wszystko na temat... To wybór optymalny :)
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 19:57
przez Demurrer
Colberg napisał(a):
chooper napisał(a):...ja zawsze stacje radiowe dobieram z tej strony ;)


No i wszystko na temat... To wybór optymalny :)
Zresztą ta sama lista pojawia się w okienku WinAmpa po wgraniu wtyczki do Shout`a.


dzięki. masz rację, temat wyczerpany :)

PostNapisane: czwartek, 20 kwi 2006, 11:50
przez ewe
Radio ENERGY

PostNapisane: czwartek, 20 kwi 2006, 11:52
przez Didi
w sygnaturze mam adres stacji :)

wszystko zalezy od tego czego sluchasz czego oczekujesz samych grajkow czy ludzi ktorzy mowia w radiu tez

PostNapisane: czwartek, 20 kwi 2006, 11:57
przez ewe
Ale to fakt ostatnio coraz częsciej włączam też RADIO KG ,muza się poprawiła , może wyrzucili tego grajka co był wcześniej.
A najczęsciej słucham jakiegoś radia z "satelity", trudno powiedzieć jakiego ,bo jest ich po 4 na jednym kanale . TV staram się unikać.

PostNapisane: czwartek, 20 kwi 2006, 12:14
przez Joey
a ja polecam http://www.retomix.com

i to wcale nie ejst reklama :P

PostNapisane: czwartek, 20 kwi 2006, 13:00
przez qrczak

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 16:38
przez MzK

Re: radyjka internetowe

PostNapisane: piątek, 21 kwi 2006, 18:00
przez Wald
Demurrer napisał(a):Jakie znacie radyjka internetowe, jakie słuchacie? Co byście polecili?

Najlepsze są radyjka odbierane na UKF! Z internetu słucha się jak gdyby spłuczki klozetowej... :lol: