Strona 1 z 7

OGNISKO 2 maja

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 12:10
przez Flo
Reflektuje ktos ognisko 2 maja? 3 maja wolne wiec mozna zaszalec drugiego. Pogoda bedzie w koncu majowka :)

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 12:26
przez FiDo
ja reflektuje na herbate :)

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 14:47
przez redlovebloodgirl
a ja znow pobawie sie w marude i powiem ze...chyba nie :P w te dni raczej nie bede miec nastroju do zabawy-matuuuuraaa :? :dontgetit:

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 14:47
przez Flo
redlovebloodgirl napisał(a):a ja znow pobawie sie w marude i powiem ze...chyba nie :P w te dni raczej nie bede miec nastroju do zabawy-matuuuuraaa :? :dontgetit:


wiadomo ze Cie nie bedzie, zatem nikt juz nie liczy ze sie zjawisz

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 15:17
przez Morland
Będzie to czwarty dzień długiego weekendu, myślę więc, że się zjawię :P

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 15:25
przez Olcia
jeżeli nigdzie nie wyjade to może uda mi się znaleźć droge na płyty :P :twisted:

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 18:43
przez Sędzia Czesław
Napisałem, że na następne ognisko przyjdę. Hm... Zrobimy tak, że jestem uzależniony od mojej boginii Olci ;)

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 18:43
przez kamila
redlovebloodgirl napisał(a):w te dni raczej nie bede miec nastroju do zabawy-matuuuuraaa :? :dontgetit:
co Ty dajesz Emila, w taki właśnie sposób się zrelaksujesz, hyhyhy :twisted: . Moja jakże skromna osoba, postawi 4 litery na płytach :P :P

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 18:48
przez Olcia
Sędzia Czesław napisał(a):Napisałem, że na następne ognisko przyjdę. Hm... Zrobimy tak, że jestem uzależniony od mojej boginii Olci ;)


:shock: :oops:
Wojtek.. to na to ognisko piwko i czekolada (w końcu wygrałam) :twisted:

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 18:49
przez Flo
Olcia napisał(a):
Sędzia Czesław napisał(a):Napisałem, że na następne ognisko przyjdę. Hm... Zrobimy tak, że jestem uzależniony od mojej boginii Olci ;)


:shock: :oops:
Wojtek.. to na to ognisko piwko i czekolada (w końcu wygrałam) :twisted:


tak "Bogini" dostaniesz :) :lol:

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 18:52
przez Olcia
Flo napisał(a):
tak "Bogini" dostaniesz :) :lol:

no, mam nadzieje, pokemonie :twisted: :P

PostNapisane: środa, 19 kwi 2006, 18:53
przez Flo
Olcia napisał(a):
Flo napisał(a):
tak "Bogini" dostaniesz :) :lol:

no, mam nadzieje, pokemonie :twisted: :P


ja Ciebie tez kocham :twisted: