OGNISKO 2 maja
Reflektuje ktos ognisko 2 maja? 3 maja wolne wiec mozna zaszalec drugiego. Pogoda bedzie w koncu majowka 



w te dni raczej nie bede miec nastroju do zabawy-matuuuuraaa

redlovebloodgirl napisał(a):a ja znow pobawie sie w marude i powiem ze...chyba niew te dni raczej nie bede miec nastroju do zabawy-matuuuuraaa
![]()



co Ty dajesz Emila, w taki właśnie sposób się zrelaksujesz, hyhyhyredlovebloodgirl napisał(a):w te dni raczej nie bede miec nastroju do zabawy-matuuuuraaa![]()
. Moja jakże skromna osoba, postawi 4 litery na płytach

Sędzia Czesław napisał(a):Napisałem, że na następne ognisko przyjdę. Hm... Zrobimy tak, że jestem uzależniony od mojej boginii Olci

Olcia napisał(a):Sędzia Czesław napisał(a):Napisałem, że na następne ognisko przyjdę. Hm... Zrobimy tak, że jestem uzależniony od mojej boginii Olci
![]()
![]()
Wojtek.. to na to ognisko piwko i czekolada (w końcu wygrałam)

Flo napisał(a):
tak "Bogini" dostaniesz![]()

Olcia napisał(a):Flo napisał(a):
tak "Bogini" dostaniesz![]()
no, mam nadzieje, pokemonie![]()
