Strona 1 z 3

Brawo TKK!

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 19:33
przez McCool
Ludzie w zwyczaju mają ganić, jednak pochwały przychodzą o wiele trudniej... Chciałbym więc zauważyć, że co by nie było, ale należą się ogromne gratulacje dla TKK za ogromny krok do przodu w jej atrakcyjności! Poczynawszy od teledysków i news baru Radia Kołobrzeg a skończywszy na lepszych (moim zdaniem) jakościowo i merytorycznie Wydarzeniach Dnia. Krótko mówiąc ostatnimi czasy tę telewizję po prostu da się oglądać! :spoko: :mg: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :prosze:

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 19:35
przez Flo
a Ty co chcesz sie tam zatrudnic, ze ich tak wychwalasz? :P

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 20:24
przez McCool
Ano muszę spełnić warunki zawarte w umowie :twisted:

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 21:29
przez Basketman
Co przełączam na 90.2 to cisza ;D Chyba mam zepsute radio w furce.