Strona 1 z 1

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 17:01
przez kamila
zajebiście..

{a miałam nie przeklinać} :oops:

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 17:18
przez Morland
z celofanem mi nie idzie... będę musiał przejść się zaraz do sklepu po folię aluminiową :P

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 18:46
przez Morland
eee... nie chce mi grać... :shock:

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 18:55
przez Morland
co z tą folią? nakładam ją od strony ząbków i zaginam... przykrywa ząbki na całej długości grzebienia... jak mam dmuchać?... :P

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 19:07
przez kamila
pastor napisał(a):to przez ta nowa fryzure.... :twisted: :twisted: :twisted:
prawda, że ładnie, nie? hehe :P , miałeś dziś herbate zaparzyć i co?.. :| :wink:

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 19:14
przez Morland
coś tam niby jest, ale muzyki to raczej nie przypomina :|

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 22:20
przez redlovebloodgirl
Morland wiesz co....jak staram sie wyobrazic sobie ciebie grajacego na grzebieniu to...laduje pod biurkiem ze smiechu :lol: :oops: