:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Teleturniej 'Daje slowo' emisja 5 kwietnia
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=14030
Strona
1
z
2
Teleturniej 'Daje slowo' emisja 5 kwietnia
Napisane:
czwartek, 13 kwi 2006, 21:32
przez
Didi
DAJĘ SŁOWO
Masakra
Napisane:
czwartek, 13 kwi 2006, 21:54
przez
Sędzia Czesław
Tak zwany [beeep eng.], nie odpala mi się
Uwielbiam swojego kompa i różne zwierzątka
Napisane:
czwartek, 13 kwi 2006, 21:55
przez
Sędzia Czesław
o sorry, nie wiedziałem, że to cenzuralne słowo, już nie będę
Napisane:
czwartek, 13 kwi 2006, 22:06
przez
Basketman
Omg
Dobreee hahaha
Napisane:
czwartek, 13 kwi 2006, 22:44
przez
Roman
głodnemu chleb na myśli
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 06:42
przez
kulA
po prostu wymiekam
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 08:09
przez
Flo
co druga osoba tak by strzelila
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 15:03
przez
redlovebloodgirl
dawno sie juz tak nie usmialam
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 15:20
przez
kamila
no, spoko..
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 16:00
przez
Didi
pewnie ta urocza jego partnerka na dlugo da sobie z tym spokoj
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 16:02
przez
Mafi
[center]
***
[/center]
A mi się to cholera nie otwiera
Napisane:
piątek, 14 kwi 2006, 16:41
przez
Basketman
Ściągnij codecki.
Ja wiedziałem odrazu, że obciążanie. Byłem najedzony
(a jednak)