Strona 1 z 2

Wszystkiego najlepszego

PostNapisane: czwartek, 13 kwi 2006, 08:49
przez Fisher_kg
Zatem Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życze z jajem,
niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas
wyżerki, porzućcie wszystkie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,
życzę wszystkim miłej Wielkanocy :)

WeSoŁyCh ŚwIąT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PostNapisane: czwartek, 13 kwi 2006, 09:33
przez grax
Dolaczam sie do zyczen. Wesolych Swiat dla wszystkich!!

PostNapisane: czwartek, 13 kwi 2006, 10:30
przez Flo
dzieki :twisted:

PostNapisane: czwartek, 13 kwi 2006, 18:24
przez Irenicus
wszytkiego naj !

PostNapisane: czwartek, 13 kwi 2006, 20:30
przez Sędzia Czesław
Również się dołączam. Życzę rodzinnych świąt i miłego maczania jajek w tym śmierdzącym occie

Bonusik

PostNapisane: czwartek, 13 kwi 2006, 22:48
przez Roman
i żeby brzuch nie bolał [z przejedzenia] tak mocno jak zwykle :P

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 08:36
przez BLAaa
Żeby było mokro!!

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 11:22
przez Nemo
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjacół wielu i EURO
w portfelu, Dyngusa mokrego i zajaca bogatego!! :lol: :P :beer:

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 11:35
przez Megi
Wszytskiego naj... smacznego jaja, mokrego ubrania
wiele sukcesow w zyciu i radosci

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 16:42
przez Olga
Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego polewania" :D

PostNapisane: piątek, 14 kwi 2006, 16:43
przez Basketman
Wszystkiego najlepszego.
Facety - jaja malować.