(Konkurs) O ktorej sie urodzilem? :D
No wlasnie jak ktos zgadnie o ktorej dokladnie godzinie sie urodzilem to wygrywa czekolade Milke
Odbior wylacznie na ognisku, wiec jak ktos nie bedzie na ognisku niech nie bierze udzialu
Czas na zgadywanie do jutra
Kazdy z uczestnikow ma 10 prob 
Odbior wylacznie na ognisku, wiec jak ktos nie bedzie na ognisku niech nie bierze udzialu
Czas na zgadywanie do jutra
Kazdy z uczestnikow ma 10 prob 
15:00