Strona 1 z 4

co z kilkoma kanałami?

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 13:41
przez Colberg
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić... Więc HYDE PARK :)

Ostatnio przeczesałem TKK.

Może nie umiem szukać - ale nie mogłem nigdzie znaleźć:
PRO 7
MANGO
RTL
TVP3
SAT 1
DW
TV 5

Może zmienić wykaz stacji na WWW? ;/
Szkoda stracić TV 5...

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 13:54
przez Didi
+ ten kanal na ktorym ciagle tylko widnieje plansza ze go ni ma ehhehe

Obrazek

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 14:42
przez rotter
ja bym proponowal dodac przy okazji Dzial ... Telewizja .. i tam mniej bedziemy sie wypowiadac na temat pakietow ... problemow ... tak samo jak z netem ;)

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 14:44
przez Budyn
a tam chyba pisze ze musisz zaplacic za ten program :P

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 14:50
przez Joey
te kanały są przed UKF czy jak to sie mowi

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 16:49
przez agentWomen
Ciekawe :|

Ja mam te kanały :!:

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 22:04
przez Colberg
Ciekawe...

Teraz mogę znaleźć jeszcze CNN i VOX. Ale innych - wymienionych w pierwszym poście - jak nie było, tak nie ma... I rzeczywiście NTV nadaje planszę o braku uprawnień :)

PostNapisane: czwartek, 6 kwi 2006, 23:08
przez qrczak
To wychodzi na to że każdy ma co innego.
U mnie niemieckich kanałów też na próżno szukać. To może jakaś obniżka abonamentu :?:

PostNapisane: sobota, 8 kwi 2006, 05:38
przez MarcuS
CO SIE STALO Z TVN TURBO I CZEMU ZAMIAST NIEGO JEST JAKIS BADZIEWNY PROGRAM TV BIZNES. KTO TO WOGLE OGLADA. ALE MANIANE ODSTAWIACIE.

PostNapisane: sobota, 8 kwi 2006, 08:08
przez rotter
Proponuje aby wkoncu jakas oferta byla normalna ... bo te programy ktora sa to naprawde ... Bialogard ... oferuje o niebo lepsze pakiety ... Karlino to samo ... a tu ? ... Nie bede komentowac ...

PostNapisane: sobota, 8 kwi 2006, 08:35
przez Mario
Tu masz zestawienie kanałów.
http://www.tkk.pl/engine/index.php?modu ... sition=2:2
Problem twój raczej wynika ze skróconej głowicy w telewizorze - można to przerobić.

PostNapisane: niedziela, 9 kwi 2006, 16:12
przez BorowikPL
Umnie zgieneło TVN Turbo. Szkoda wielka szkoda :? :cry: