BELLA ITALIA wszystko po 10zł
Wszystkich smakoszy włoskiej kuchni z przyjemnością zawiadamiam, że jedna z najlepszych pizzerii w naszym mieście BELLA ITALIA z okazji 10-lecia firmy prowadzi promocje przez cały kwiecień: wszystkie makarony,sałatki i pizza za 10zł. ![mbounce [smilie=mbounce.gif]](./images/smilies/mbounce.gif)
![mbounce [smilie=mbounce.gif]](./images/smilies/mbounce.gif)
to już wiem, gdzie jutro jem obiad 
czy okaze sie, ze mala, bo to tylko taki hłyt materkindody
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)



, ale git, na weekend jak znalazł taką promocję 