Strona 1 z 8

BELLA ITALIA wszystko po 10zł

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:21
przez EKG
Wszystkich smakoszy włoskiej kuchni z przyjemnością zawiadamiam, że jedna z najlepszych pizzerii w naszym mieście BELLA ITALIA z okazji 10-lecia firmy prowadzi promocje przez cały kwiecień: wszystkie makarony,sałatki i pizza za 10zł. [smilie=mbounce.gif]

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:22
przez Olcia
:jupi: to już wiem, gdzie jutro jem obiad :D

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:29
przez FiDo
niech tylko zawitam w Kolobrzegu. kto idzie ze mna na pizze?

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:30
przez FiDo
ale duza pizza tez za 10zl? :) czy okaze sie, ze mala, bo to tylko taki hłyt materkindody

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:32
przez EKG
Wszystko. Osobiście miło zaskoczony dziś jadłem i płaciłem. Duża zjedzona i dycha zapłacona. :wink:

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:34
przez cichy
faaaaaaaajnie, juz niedlugo w kg :]

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:44
przez Budyn
a jest jakas strona www z menu :>

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:45
przez redlovebloodgirl
hehe to moze zamiast ogniska w ramach niepogody kiedys sie na pizze wybierzemy ;)

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 20:52
przez Morland
:jupi: to już wiem, gdzie (nie)jutro jem obiad :D

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 21:12
przez Olcia
Morland napisał(a)::jupi: to już wiem, gdzie (nie)jutro jem obiad :D


wymyśl coś swojego, ok? :|

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 21:15
przez Didi
a mi tam pizza nie smakuje ;p

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 21:17
przez Mafi
[center]***[/center]
To kto mnie na pizze zaprasza ;p


joke


Pizza w Belli pyyycha jest :)

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 21:18
przez kamila
nie wiem, nie jadłam :lol: , ale git, na weekend jak znalazł taką promocję :P

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 23:31
przez grax
o to trzeba skorzystac :)

PostNapisane: wtorek, 4 kwi 2006, 23:33
przez yennefer
FiDo napisał(a):niech tylko zawitam w Kolobrzegu. kto idzie ze mna na pizze?

no niech ja tylko zawitam do K-gu... moge z Toba isc :lol: :P
fajna sprawa, juz dawno nie bylam w Belli 8)