Strona 1 z 1

Praca ????

PostNapisane: poniedziałek, 3 kwi 2006, 20:31
przez Megi
Moze ktos podpowie w jakiej instytucji w K-g poszukuja osoby
z wyzszym wyksztalceniem do pracy, bede bardzo wdzieczna

PostNapisane: poniedziałek, 3 kwi 2006, 21:09
przez MzK
... a jednak :wink: .. zatem powodzenia