:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Praca ????
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=13943
Strona
1
z
1
Praca ????
Napisane:
poniedziałek, 3 kwi 2006, 20:31
przez
Megi
Moze ktos podpowie w jakiej instytucji w K-g poszukuja osoby
z wyzszym wyksztalceniem do pracy, bede bardzo wdzieczna
Napisane:
poniedziałek, 3 kwi 2006, 21:09
przez
MzK
... a jednak
.. zatem powodzenia