Strona 1 z 19

Ognisko 17 kwietnia

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 10:14
przez Flo
Ognisko sie kroi w lany poniedzialek 17 kwietnia na plytach. Jesli nie wiecie o tym to juz wiecie. Studenci sie zjada do domow na darmowe zarcie wiec tez sie zjawia. Solidni pracownicy tacy jak ja maja wolne od pracy wiec tez sie zjawia. Dzieciarnia ze szkol tez nie bedzie proznowac i sie zjawi :P

Tak wiec ognisko bez organizatorow 17 kwietnia o godzinie 19 na plytach (nieopodal starej petli autobusu nr 5 na Morawskiego)



wpisywac sie kto zajrzy :D Lista ma byc dluga

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 10:15
przez FiDo
edited: mnie niestety nie bedzie

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 10:24
przez Olcia
chyba autobusu nr 4 :P

i ja się deklaruje.. na jakąś chwile wpadne :P tylko chce wrócić sucha do domu 8)

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 10:33
przez Flo
Olcia napisał(a):chyba autobusu nr 4 :P

i ja się deklaruje.. na jakąś chwile wpadne :P tylko chce wrócić sucha do domu 8)


tak 4 Bystrzaku :P Nie bylem pewny :D

:twisted:

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 10:46
przez cichy
oczywiscie zaszczyce Was swoja obecnoscia :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 10:56
przez redlovebloodgirl
postaram sie byc... :twisted:

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 11:00
przez Flo
redlovebloodgirl napisał(a):postaram sie byc... :twisted:


no mam nadzieje, ze sie w koncu pojawisz :P

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 11:03
przez redlovebloodgirl
Flo napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):postaram sie byc... :twisted:


no mam nadzieje, ze sie w koncu pojawisz :P

szczerze to tez mam taka NADZIEJE :p jak uda mi sie suchej dojsc na przystanek autobusowy i dojechac do kg to bedzie dobrze :lol:

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 11:07
przez Uri
wstępnie mówię, że tak.
jak się toto rozwinie, zobaczymy :D

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 11:13
przez McCool
bede, jesli mi mama pozwoli :oops: :twisted:

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 11:15
przez kamila
cichy napisał(a):oczywiscie zaszczyce Was swoja obecnoscia :twisted: :twisted: :twisted:
:jupi: hyhy, no to ja też się zjawie (raczej) :wink:

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 11:31
przez kulA
kurde czemu 17, akurat wczoraj wzialem sie za organizowanie spotkania klasowego, wlasnie na ten dzien wiec mnie na ognisku raczej nie bedzie, a szkoda

PostNapisane: niedziela, 2 kwi 2006, 12:31
przez Olga
:spoko: Na chwilę obecną innych planów nie ma (i raczej nie będzie) więc zapewne się z przyjemnością pojawię :)