Strona 1 z 3

PostNapisane: czwartek, 30 mar 2006, 22:34
przez Sędzia Czesław
Podoba mi się, że jest gdzie obcować z przyrodą. A brakuje mi tutaj dużego empika

PostNapisane: czwartek, 30 mar 2006, 22:47
przez FiDo
brakuje mozliwosci.

PostNapisane: czwartek, 30 mar 2006, 23:26
przez FiDo
skorp!on napisał(a):Przeszkadzają mi turyści. Plączą się jak smród po gaciach, robią korki na drogach. Żadnego z nich pożytku.
Przszkadzają mi też wysokie ceny, kiepskie drogi , beznadziejna organizacja ruchu w centrum, płatne parkingi, upierdliwa straż miejska w lecie (czepianie się) i wiele wiele innych rzeczy.


czyli cechy prawie kazdego polskiego miasta. no, moze za wyjatkiem wygorowanych cen.

PostNapisane: piątek, 31 mar 2006, 01:46
przez Sato
FiDo napisał(a):brakuje mozliwosci.

nic dodac, nic ujac

PostNapisane: piątek, 31 mar 2006, 09:04
przez Flo
wiecej pubow przyjaznych klientowi - bo takowych jest stanowoczo za malo.

PostNapisane: piątek, 31 mar 2006, 10:16
przez Uri
położenie.

za daleko od Warszawy.

PostNapisane: piątek, 31 mar 2006, 10:27
przez Mafi
SatH^Raa napisał(a):Zespół moderujący forum.tkk.pl.

[center]***[/center]
Ja bym z chęcia wskoczyła na Twoje miejsce :D :twisted:

A w Kołobrzegu nie podoba mi się to, że wszyscy się tu znają i gdzie się nie ruszyć i co nie zrobić wszyscy wszystko i o wszystkich wiedzą :/