Podoba mi się, że jest gdzie obcować z przyrodą. A brakuje mi tutaj dużego empika
skorp!on napisał(a):Przeszkadzają mi turyści. Plączą się jak smród po gaciach, robią korki na drogach. Żadnego z nich pożytku.
Przszkadzają mi też wysokie ceny, kiepskie drogi , beznadziejna organizacja ruchu w centrum, płatne parkingi, upierdliwa straż miejska w lecie (czepianie się) i wiele wiele innych rzeczy.
FiDo napisał(a):brakuje mozliwosci.
SatH^Raa napisał(a):Zespół moderujący forum.tkk.pl.
