Tak się sklada, że teraz się zamawia drzwi i firma przysyla fachowca, który je montuje.
Pewnie dlatego nikt nie zna żadnego fachowca.
Pewnie dlatego nikt nie zna żadnego fachowca.
Hasky napisał(a):tak sie sklada, że chodzi mi o drzwi wewnatrz mieszkania a nie drzwi wejsciowe

Hasky napisał(a):
Nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to się niewpisuj....proste....
