Sa tu jacys hotelarze?
mam kolezanke z Lodzi, ktora szuka pracy w hotelu od 1 czerwca do polowy wrzesnia. stanowisko dowolne. moze byc kelnerka, hostessa, dzial promocji. cokolwiek. jest to bardzo konkretna i ambitna dziewczyna, studentka Uniwersytetu. sredniozaawansowany Niemiec, perfekt Anglik. czy orientujecie sie w jakich hotelach przyjmuja studentow na okres wakacji?
konkretne informacje prosze na PW.
pozdr
PS.chodzi o Kolobrzeg. pobliskie miejscowosci odpadaja
konkretne informacje prosze na PW.
pozdr
PS.chodzi o Kolobrzeg. pobliskie miejscowosci odpadaja

