Strona 1 z 1

Sa tu jacys hotelarze?

PostNapisane: wtorek, 28 mar 2006, 11:00
przez FiDo
mam kolezanke z Lodzi, ktora szuka pracy w hotelu od 1 czerwca do polowy wrzesnia. stanowisko dowolne. moze byc kelnerka, hostessa, dzial promocji. cokolwiek. jest to bardzo konkretna i ambitna dziewczyna, studentka Uniwersytetu. sredniozaawansowany Niemiec, perfekt Anglik. czy orientujecie sie w jakich hotelach przyjmuja studentow na okres wakacji?
konkretne informacje prosze na PW.
pozdr

PS.chodzi o Kolobrzeg. pobliskie miejscowosci odpadaja

PostNapisane: wtorek, 28 mar 2006, 19:07
przez FiDo
dzieki Marta :D

PostNapisane: środa, 29 mar 2006, 20:33
przez FiDo
grazie slonko, grazie :)