Strona 1 z 4

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 19:51
przez Didi
polenna 2000 scenki z trylogi itp
lanza
i simplus ta laseczka z wielkim biustem ktora najezdzala cos na heye czy inna marke

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 20:52
przez Quit
Ja ostatnio polubilam baaardzo reklame jednego z portali z ofertami pracy....taki facecik tanczacy z okazji otrzymania dobrej pracy :)

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 21:02
przez FiDo
z Polskich? wiekszosc reklam z niekonwencjonalnej jak na nasz kraj kampanii heja pozytywnej
Obrazek

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 21:04
przez qrczak
Reklamy Plusa.
Reklamy Okocim Mocne - tylko dla orłów.

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 21:11
przez yennefer
bardzo lubie reklamę Halls, ze wzgledu na podklad muzyczny - super kawalek :twisted:
dobra tez jest reklama Nike, ale to już ze wzgledu na akrobacje tej dziewczyny :P
jak jeszcze coś mi sie przypomni, to dopiszę 8)

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 21:37
przez Olga
Zdecydowanie wszystkie reklamy z serii 'KOPYTKO' :lol: i reklamy Żubra :D
A także reklamy miłe dla oka, mające 'klimat'. Nie będę tu wymieniać jakie ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :)

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 21:37
przez Vin
Reklama Lacoste. :roll: :P

Nie rozumiem dlaczego już jej nie ma . :roll: :P

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 22:03
przez FiDo
Frugo rzadzily kiedys... 'siakieś nowe?'

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 22:10
przez Vin
Kiedyś była fajna reklama, to był chyba Impuls - dezodorant......
Facet wchodził do pracowni, jakieś rzeźby tam były i w tle fajna muzyczka.....

Plus ma wszytkie odjazdowe : kopytko, aczkolwiek, linie papilarne Santany powalają......

Ale i tak zdecydowanie reklama Lacoste najbardziej mi się podobała...... :roll:

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 22:15
przez Flo
najnowsza nike wymiata Eric Cantona powrocil :D

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 22:16
przez Roman
mi się podobają reklamy Plusa z Mumio

ta "tylko dla orłów" też jest ładna

sympatyczne są też Master Card w przerwie Ligi Mistrzów ...bezcenne

PostNapisane: piątek, 24 mar 2006, 22:19
przez redlovebloodgirl
a ja powiem ze ostatnio zauroczona jestem reklama tak taka :twisted: I need a hero i takie tam :P
a tak poza tym to reklamy nike...podziwiam te dziewczyny :)